Велике та хвилююче свято відбулося 29 вересня в Державному   ліцеї – інтернаті з посиленою військово – фізичною підготовкою “Кадетський корпус” ім. І.Г. Харитоненка . Вихованці Кадетського корпусу підготували святкову програму для своїх викладачів.  Свято Дня Працівника Освіти запам’яталось яскравими виступами вокального ансамблю , танцювальними колективами міста та віртуозною грою вихованців Кадетського корпусу на музичних інструментах. Дивлячись на щирі усмішки педагогів та червоні долоні від оплесків – можна з впевненістю сказати, що  сюрприз від учнів вдався на всі 100%. 

 

 


 

ДОСЯГНЕННЯ СУМСЬКИХ КАДЕТІВ НА ТУРНІРІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПАНКРАТІОНУ
ПРИСВЯЧЕНОМУ ВОЇНАМ АТО ТА ВОЛОНТЕРАМ

З 15 по 17 вересня 2017 року в місті Суми відбувся обласний турнір з панкратіону присвячений воїнам АТО та волонтерам в розділах ГРЕПЛІНГ НОУ-ГІ. Змагання відбулися за підтримка ГО «Об’єднання учасників АТО - воїнів прикордонників», обласного осередку федерації панкратіону України. Турнір зібрав понад 100 учасників з різних куточків Сумської області. В змаганнях приймала участь команда Кадетського корпусу під керівництвом тренера-викладача КОРМІЛЬЦЯ Сергія Володимировича.

В особистому заліку кадети показали наступні результати:

 у віковій категорії 2002 – 2003 р.н.

Кривошей Владислав – 1 місце (вагова категорія 73 кг);

Шило Богдан – 1 місце (вагова категорія 85 кг);

Глушан Ростислав – 2 місце (вагова категорія 43 кг);

Савчук Дмитро – 3 місце (вагова категорія 43 кг);

Сітало Валентин – 2 місце (вагова категорія 59 кг);

Кабанов Ілля – 3 місце (вагова категорія 47 кг);

у віковій категорії 2000 – 2001 р.н.

Гассанов Магомед – 5 місце (вагова категорія 58 кг);

Радюков Павло – 3 місце (вагова категорія +85 кг);

Шептунов Даніїл – 3 місце (вагова категорія 76 кг);

Кисіль Владислав – 3 місце (вагова категорія 73 кг);

Кундіус Влас – 2 місце (вагова категорія 76 кг);

Наріжний Артем – 3 місце (вагова категорія 54 кг);

Прядко Костянтин – 3 місце (вагова категорія 58 кг);

Калашніков Ігор – 3 місце (вагова категорія 63 кг);

Терещенко Артем – 3 місце (вагова категорія 58 кг);

Юрченко Олексій – 2 місце (вагова категорія 85 кг);

Русінка Євгеній – 3 місце (вагова категорія 85 кг);

Скиданенко Олександр – 3 місце (вагова категорія 63 кг).

 

 


 

Відкритий лист.

Прем’єр - міністру України Гройсману В.Б.

 

Шановний Володимире Борисовичу!

Колектив батьків кадетів і випускників Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка звертається до Вас за підтримкою і допомогою.

Навчальний заклад створений Указом Президента України і активною роботою командою фахівців-офіцерів військового інституту артилерії на чолі якої, генерал Свідлов Ю.Ї.. За роки існування заклад випустив 1099 випускників, 767 з яких вступили до вищих навчальних закладів силових структур, а 385 вже стали офіцерами і 196 з них виконують свій обов’язок в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Останнім часом деякими засобами масової інформації поширюється неправдива і ганебна інформація, щодо діяльності закладу - є наклепом і безпідставною, розгорнута компанія по дискредитації та зміні начальника ліцею, а також бажання деяких народних обранців перейменувати і переформатувати заклад. Деякі політичні сили і псевдоактивісти протягом навчального року роблять психологічні, інформаційні напади на весь колектив, щоб послабити репутацію і позиції ліцею.

Нажаль саме Народний депутат України від міста Суми Медуниця О.В. зі своїми помічниками робить все для того, щоб знищити «перлину» освіти, який жодного разу не був у закладі, хоча його запрошували, жодної проблеми ліцею не вирішив, а тільки займається кляузами і поширенням дезінформації. Його дії спрямовані тільки на руйнування.

Нам стало відомо, що наприкінці вересня 2017 року Міністерством освіти і науки України буде проведений конкурсний відбір на посаду начальника Кадетського корпусу .

Шановний Володимире Борисовичу, батьки кадетів, трудовий колектив і випускники Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка просимо Вашого втручання для проведення прозорого і об’єктивного, чесного конкурсу і врахування нашої підтримки діючому начальнику генерал-майору Свідлову Ю.І..

Звертаємось до Вас з проханням підтримати і допомогти. З надією, що Ви не дасте загубити майбутнє Збройних Сил України. І що ліцей не спіткає долі військового інституту ракетних військ і артилерії.

З повагою. Від імені батьків кадетів, випускників Державного ліцею- інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка, випускники навчального закладу.

Голова батьківського комітету Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка

 


 

14 вересня 2017 року у перші дні початку учбового року відбулася зустріч кадетів Сумського державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненкаі з представниками національної поліції. Було проведено профілактично-виховний захід щодо правил безпечної поведінки кадетів як учасників дорожнього руху.

Кадети переглянули відеоматеріали, які охоплювали найбільш розповсюджені ситуації з якими може зіткнутися підліток на дорозі, зробили акцент на питаннях юридичної відповідальності неповнолітніх.

 

 


 

СПОРТИВНЕ СВЯТО В КАДЕТСЬКОМУ КОРПУСІ

В державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка 13 вересня 2017 року було проведено спортивне свято присвячене Дню фізичної культури і спорту.  Програма змагань містила наступні види:

№ п/п

Для старших курсів (3; 4 і 5 роти)

Для молодших курсів (1 і 2 роти)

1

Естафета 10×100 м

Естафета 10×60 м

2

Естафета 4×450 м

Естафета 8×250 м

3

Жим гирі

5

Перетягування канату

За підсумками змагальної програми місця розподілилися наступним чином.

Серед взводів молодших курсів:

І місце – 35 взвод;

ІІ місце – 33 взвод;

ІІІ місце – 32 взвод.

Серед взводів старших курсів:

І місце – 11 взвод;

ІІ місце – 12 взвод;

 

ІІІ місце – 13 взвод.

 

 


 

Олімпійці серед нас.

В державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка, 12 вересня 2017 року було проведено Всеукраїнський Олімпійський урок на тему: «ОЛІМПІЙЦІ СЕРЕД НАС». До навчального закладу на Олімпійський урок завітали представники національної олімпійської збірної, видатні спортсмени, тренери, представники громадськості, а саме:

ПЕТРОВА Олена Юріївна заслужений майстер спорту голова Сумського відділення національної олімпійської команди, серебряний призерка олімпіади 1998 року в Ногано, багаторазовий призер світу чемпіонату ;

КОРЖ Віталій Андрійович - майстер спорту між класу чемпіон всесвітньої універсіади  2013 році в Казані, чемпіон України;

СУШКО Олена Анатолійвна - майстер спорту України з панкратіону, чемпіон Світу з панкратіону. 

 

 


 

Випусник 2012 року державного ліцею–інтернатуз посиленою  військово – фізичною  підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка, а нині лейтенант Штабцев  Едуард, під час виконання службових обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції на сході України отримав важку травму і знаходиться на лікуванні у військовому шпиталі міста Львова. Усіх не байдужих, до долі захисника рідної Батьківщини, просимо надати допомогу. 

 

 


 


 

1 вересня у стінах славетного Кадетського корпусу було урочисто відзначено дві визначні події:

- це 1 вересня – День знань, свято мудрості, початок дороги до майбутньої професії, ще один крок на шляху до пізнання світу та визначення свого місця в ньому;

- по-друге, це традиційний ритуал «вручення погонів» під час якого старші кадети приймають до кадетського братства молодше покоління. Символічно, що «вручення погонів» традиційно відбувається на передодні Дня міста (та визволення міста від фашистських загарбників) і засвідчує щире та глибоке бажання юнаків із різних регіонів України, які обрали кадетське життя, віддано служити Батьківщині, бути справжніми патріотами і захисниками рідної України.

А вже 2 вересня на День міста під час заходів біля пам’ятника невідомому солдату кадети урочистим маршем пройшли, вшановуючи пам’ять загиблих у роки другої  світової війни, тих, хто ціною власного життя визволив місто Суми від німецько-фашистських загарбників. 

 

        Напередодні першого вересня до Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка завітали депутати обласної ради. Народні обранці побували в приміщеннях, де живуть вихованці закладу , оглянули каплицю, та навчальні класи і були приємно вражені високим рівнем навчального закладу.

        Керівництво Державного ліцею-інтернату, та батьківський комітет щиро вдячні поважним гостям за те, що не дивлячись на зайнятість, вони знайшли час завітати до ліцею. 

        Дякуємо Вам шановні депутати за всі теплі слова, що звучали на адресу закладу.

        Сподіваємось на плідну співпрацю та підтримку нашого ліцею і надалі.

      

        З повагою, батьківський комітет ліцею.