ВИХОВАНЕЦЬ КАДЕТСЬКОГО КОРПУСУ СТАВ ЧЕМПІОНОМ СВІТУ З ПАНКРАТІОНУ

 

18-21 жовтня в Азербайджані проходив чемпіонат Світу з грепплінгу (версії ноу-гі та Гі). Більше 600 спортсменів з 32 країн світу боролися за головні медалі. Національна збірна з панкратіону була представлена 75 учасниками. Серед яких був і вихованець державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Кривошей Владислав котрий став чемпіоном у своїй ваговій категорії.

 

 

 


 

19.10.2017 року у державному ліцею-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка відбулося відкриття І етапу VIIIмовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка з метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвиток їх потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами.

 

Після урочистого відкриття Конкурсу більше 20 кадетів виконають цікаві, різноманітні завдання з української мови та літератури.

 

Хай вам щастить кадети!

 

 

 


 

 


 

 


 

В рамках заходів військово-патріотичного виховання молоді 18 жовтня 2017 року кадети Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка брали участь в заходах оновлення Меморіалу Героїв Крут на станції Крути (Чернігівська область). Вшанували пам'ять Героїв Крут. Провели екскурсію на місці битви під Крутами. Кадети познайомилися з своїми однолітками з Чернігівського ліцею поділилися враженнями про навчання, та разом прийняли участь у квест-грі з військової підготовки: біг по лісу, надання першої медичної допомоги, перенесення поранених,розпалення вогнища, історичні тести, створення єдиної пісні і гасла команди, проходження єдиним строєм. На згадку  про захід було висаджено близько 50 дерев. 

 

 


 

Напередодні Дня захисника України, свята Покрови та Дня Українського козацтва учасниками АТО, які проходять службу на офіцерських посадах у Кадетському корпусі, були проведені уроки мужності. Також кадети прийняли участь у презентації книги «І повернувся він білим журавлем…», присвяченої герою АТО Сергію Табалі (Сєвєр), що відбулася на базі Сумської ЗОШ №9. Співробітники бібліотеки Кадетського корпусу підготували стенд з добіркою цікавої та патріотичної літератури.

 

14 жовтня 2017 року, в третю річницю Дня захисника України, у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка відбулася урочиста подія – прийняття «Клятви кадета».

 

Під биття гарячих сердець свідками урочистого ритуалу стали батьки, вчителі, вихователі, офіцери та гості. Зі словами Божого благословення до кадетів, які щойно вдягли погони звернувся настоятель храму Іоана Руського та батько кадетів отець Євгеній. Успішного навчання кадетам побажав начальник Кадетського корпусу Юрій Іванович Свідлов.

 

Цього ж дня 14 жовтня 2017 року найкращі кадети брали участь в урочистому проходженні на Майдані Незалежності в місті Суми разом із боєвими підрозділами Сумського гарнізону.

 

 


 

Як сучасні козаки вправність перевіряли

Змагання на козацьку тематику організували для юнаків у Сумському вищому професійному училищі будівництва та дизайну до Дня Козацтва та захисника України.

Міцність та силу юнаків перевіряли у змаганнях «Козацька наснага». Учасники - дві команди по 8 хлопців. Перша - вихованці училища будівництва та дизайну, друга – Кадетського корпусу.

Випробовування різні: починають із підтягування, училища,  далі перевіряють хто більше разів підніме дві гирі по 16 кілограм. Влучність хлопців визначали стрільбою з гвинтівки.

 

У фіналі визначили переможців, ними стала команда Кадетського корпусу.