В день Святого Миколая,19 грудня о 17й годині, на центральній площі міста Суми, відбулося відкриття головної новорічної ялинки. На свято були запрошені кадети соціально незахищених категорій Державного ліцею інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус». Святкова розважальна програма «Зимові розваги», солодощі від служби у справах дітей підняли настрій нашим вихованцям.

 

 

 


 

 

 

 


 

 

            14 грудня 2017 року напередодні зимових канікул відбулася зустріч кадетів Сумського державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненкаіз представниками національної поліції. Була проведена профілактично-виховна бесіда щодо правил безпечної поведінки кадетів як учасників дорожнього руху, поведінки у громадських місцях, поведінки у разі затримання та юридичної відповідальності неповнолітніх. З метою профілактики шкідливих звичок, кадети переглянули презентації та відеоматеріали. 

 

 

 


 

 

           У рамках Всеукраїнського тижня права 13 грудня 2017 року відбувся захист творчих проектів кадетів 4 роти (10 класу) на тему «Якою я бачу ідеальну правову державу». Були заслухані виступи кадетів, їх бачення громадянського суспільства, правової та соціальної держави, зважені аргументи на користь верховенства права, відзначена значимість рівності всіх громадян перед законом, соціальне забезпечення і дотримання прав людини. У заході взяли участь прокурор відділу організаційного і правового забезпечення прокуратури Сумської області Мурашко Тетяна Андріївна, заступник командира батальйону управління  патрульної поліції в місті Суми  Свистун Віктор Миколайович та старший інспектор Управління патрульної поліції в місті Суми Сологуб Олег Олександрович.

 

 

 


 

 

            У рамках Всеукраїнського тижня права 12 грудня 2017 року у формі «Круглого столу» на тему: «Загальна декларація прав людини» були представлені творчі та наукові роботи кадетів 1 роти (9 класу) та учениць (9, 10 класу) гімназії №1 м.Суми. У роботі круглого столу прийняла участь прес-секретар апеляційного суду Сумської області Співак Катерина Миколаївна, що відзначила як актуальність піднятих питань, так і активність учасників  в обговоренні. Даний захід спрямований на виховання поваги до прав і свобод людини і громадянина, сприяв формуванню активної громадянської позиції, завдяки поглибленню правових знань, правової культури. Формував навички публічного виступу, вміння дискутувати, аналізувати, відстоювати власну точку зору за допомогою міжнародних документів з прав людини, висловлювати судження про захист прав людини.

 

 

 

 


 

 

           10 грудня 1948 року була прийнята Загальна декларація прав людини. Традиційно до цієї дати у Кадетському корпусі щороку відбуваються заходи у рамках Всеукраїнського тижня права – це Всеукраїнський урок, присвячений правам людини, брейн-ринг знавців права, круглий стіл та захист творчих проектів, конкурс малюнків. Протягом Всеукраїнського тижня права у бібліотеці Кадетського корпусу діяла виставка книг, де були презентовані видання про права людини та інша література правового змісту.

           Всі заходи у рамках Всеукраїнського тижня права були спрямовані на виховання  кадетів свідомими, активними громадянами України, завдяки формуванню і поглибленню у них правових знань та правової культури. 

 

 

 

 

 


 

 

          8 грудня  2017 року в рамках програми патріотичного виховання допризовної молоді в Державному ліцеї інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка відбулися екскурсії. Гостям навчального закладу було представлено відеоматеріали підготовки кадетів «Польовий вихід», побут вихованців навчального закладу, а також проведені уроки з предмету «Захист Вітчизни».   

 

 

 

 


 

 

           2 грудня 2017 року особовий склад 3 роти Державного ліцею інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка відвідав Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого для ознайомлення із специфікою навчання в університеті та особисто розпитати про всі аспекти, умови та вимоги для вступу у заклад.

 

 

 


 

 

           01.12.2017 року до 26-ій річниці Дня Збройних Сил України, та 10 річчю створення «Кадетський корпус»у державному ліцеї інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І .Г. Харитоненка відбулося свято музики і танцю, ніжне, романтичне, захоплююче дійство, ім’я якому- щорічнийКадетський бал. 

 

           Кадети та їх батьки випускники Кадетського корпусу, офіцери, вчителі та гості запрошені на свято насолоджувались чудовою музикою та виступами танцювальних колективів, показали своє вміння вальсувати, брали участь у майстер класах, слухали виступ вокального ансамблю «Кадет», прийняли участь у конкурсі на кращу пару – короля та королеви балу!

 

 

 


 

 

      1 грудня  2017 року, на передодні Дня Збройних Сил України, у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка відбулася урочисті збори.

 

       Дорогі захисники української держави, ми бажаємо вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій та побажань!