29 січня 2019 року кадети Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка вшанували пам'ять Героїв Крут. Герої не вмирають їх пам’ятатимуть вічно, це є приклад як треба любити Україну.

 

 

 


 

 

       Останній тиждень січня в Кадетському корпусі почався з посмішки чудової литовської художниці Беати Куркуль. Кадети нашого закладу мали можливість зазирнути в очі мистецтва. Талант і творча ідея допомогла в збірних образах, з використанням комп’ютерної графіки, відобразити реалії сьогодення українських воїнів-прикордонників. Ця зустріч залишила незабутнє враження в серцях вихованців, майбутніх захисників незалежної України.

 

 

 

 

 


 

 

        17-18 січня 2019 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. В олімпіаді приймало участь 73 учня з різних міст нашої області. За результатами виконаних завдань олімпіади, І місце серед 11-х класів зайняв кадет 5 роти Кайдаш Андрій Олександрович (керівник вчитель англійської мови Волкова Світлана Юріївна). Зайняте перше місце дає право на участь в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, де Андрій буде захищати честь Сумської області серед інших областей України.

         Щиро вітаємо вихованця Кадетського корпусу з заслуженою перемогою та бажаємо йому успіху у в ІVетапі Всеукраїнських учнівських олімпіад!

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою

«Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка

 

ОГОЛОШУЄ НАБІР У 2019 РОЦІ

 

Якщо Ви сильна духом молода людина, прагнете самовдосконалення, впевнені у собі, готові розпочати самостійне життя – то ця інформація для ВАС!

                                      

23 лютого 2019 року о 10:00

 

в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізічною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка відбудеться «День відкритих дверей» всіх бажаючих запрошуємо відвідати навчальний заклад!

 

Наша адреса: 40021, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 165

Телефони: (0542) 798005, тел./факс 798004;

 

http://www.kadetka.sumy.uae-mailkadetka.sumy@gmail.com

 

   


 

 

      Щорічний турнір «Ігри патріотів».

 

         17.01.2019 року відбулися щорічні ігри патріотів в яких взяло участь 7 команд міста Суми: ВПТУ №6, №1, №12, №16, ССШ №15, №26, серед яких і команда державного ліцею-інтернату  з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка.

          В загальному заліку команда Кадетського корпусу стала володарем перехідного кубку другий рік поспіль.

          Засновники і організатори змагань є державний ліцей-інтернат  з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка, ВСК «Патріот», ВПТУ №6, ТОВ «Топаз».

 

 

 

 


 

 

     14 та 15 січня 2019 року в державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка для кадетів 4 та 5 рот (11 клас) вчителями інформатики Скляренко Є.В. та Білецькою Т.В. було проведено уроки інформатики, протягом яких кадети ознайомилися з інформаційними ресурсами УЦОЯО та ХРЦОЯО, отримали інформацію про особливості проведення ЗНО-2019, виконали практичні завдання та завдання квесту «Інтернет ресурси ЗНО-2019», в результаті якого розрахували код хештегу R=200.

 

 #ХРЦОЯО_ЗНО_200

 

 

 

 

 


 

 

         Благодійний освітянський бал "Різдвяна казка дарує надію" у Конгрес-центрі СумДУ.