28 березня  2019 року у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка завітав гість Голова громадської організації «Прикордонники Сумщини» Лозинський Юрій Олексійович, для ознайомлення з навчальним закладом в якому навчаються юні прикордонники України.

 

 

 

 

 


 

 

     Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти.

 

 

 

 


 

 

     16 березня 2019 року в малій Академії наук СумДУ відбувся конкурс. Вихованець Кадетського корпусу кадет Йолкін Роман Петрович зайняв III місце з теоретичної фізики, його вчитель Коломойцева С.А.

 

 

 

 

 


 

 

     12 березня 2019 року в державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка вчителями історії Ткачовою І.М. та Оліхненко О.В був проведений виховний захід до Дня початку кримського спротиву з метою формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, нації та виховання поваги до Конституції України, Законів України та державної символіки.

      Крим став прецедентом сучасної світової історії. У післявоєнній Європі це, напевно, єдиний випадок , коли в мирний час одна держава окупувала і анексувала частину території іншої незалежної держави.

      З початку окупації мітинги та акції проходили щоденно в різних місцях Криму. Також проходили пікети біля блокованих військових частин. Часто перед «зеленими чоловічками» та так званою «кримською самообороною» ставали жінки та літні люди. Після того, як відбувся «референдум» 16.03.2014 про статус Криму, масові акції проти російської агресії стали вже неможливі, але рух спротиву не припинявся.

      Кадети, ознайомившись з хронологічними подіями 2014-2018 років, прийшли до висновку, що Крим не прийняв окупантів, громадяни України вийшли на захист своєї землі. Кадети з гордістю пригадали і дії курсантів Військово-морського ліцею м.Севастополь, серед яких був і випускник «Кадетського корпусу» Харченко Олексій, які співали Гімн України перед обличчям російських окупантів.

 

 

 

 


 

 

 

     Вихованець 4 роти Державного ліцею інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка:  кадет Пікін Владислав Олександрович 10 березня 2019 року повертався додому  і знайшов людину похилого віку з розбитою головою надав потерпілому первинну медичну допомогу викликав поліцію і швидку медичну  допомогу. За свій вчинок кадет Пікін Владислав Олександрович отримав подяку від Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції «За активну громадянську позицію».

     Рівняємося на кращих!

 

 

 

 


 

 

 

     Дорогі жінки!

     Від усього серця вітаємо Вас із святом весни, любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

     Мудреці кажуть: "Царство жінки – це царство ніжності, тонкості і терпіння". І завдання чоловіка не зруйнувати його, а захистити від усіх можливих життєвих негараздів.

     Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Ми схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких часто так не вистачає нам, чоловікам.

      Від усієї душі бажаємо Вам здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

 

 

 

 

 


 

 

     6 березня 2019 року напередодні Міжнародного жіночого дня пройшов весняний Кадетський Бал. З привітаннями та побажаннями сонячної весни і гарного настрою свято відкрив начальник Кадетського корпусу.

     У білій залі зібралися учасники балу: кадети, офіцери, вчителі, запрошені гості, бальні пари та танцювальні колективи. Першим танцем став полонез. З феєричним показовим номером виступив колектив барабанщиків. Учасники балу мали змогу прийняти участь у майстер-класах, різноманітних конкурсах, спостерігати показові виступи. Протягом всього заходу панувала чудова атмосфера та гарний настрій.

 

 

 

 

 


 

 

     2 березня  2019 року, на передодні  у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка було проведено урок Мужності.   

     Урок проводив народний депутат України, військовий льотчик 1-го класу полковник Повітряних Сил України, командир 204-ї бригади. Мамчур Юлій Валерійович, він націлив вихованців «Кадетського корпусу» на необхідність захищати свій рідний край, Державу Україну!