У Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України продовжується відповідно до навчального плану польовий вихід 1 роти. Ліцеїсти на практиці набувають військові навички. 

 

 

 

 

 


 

 

 

     У рамках Тижня правових знань, приуроченого до Дня захисту дітей у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України ліцеїсти малювали плакати про права дитини, це і право на життя, і право на освіту, на працю, на відпочинок, на свободу думки та слова, совісті та віросповідання.

 

 

 

 


 

 

 

     Напередодні літніх канікул та у рамках проведення Тижня правових знань у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України були проведені зустрічі з представниками національної поліції. Зустріч була присвячена безпеці на дорогах та питанням юридичної відповідальності неповнолітніх.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

     27.5.2019р. в 1й роті розпочався польовий вихід. За традицією в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби проводиться спортивне свято.  

 

 

 

 

 


 

 

 

     24 травня  2019 року у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України розпочався іспити з фізичної підготовки.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

     24 травня  2019 року у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України розпочався проф.відбір для 2 курсу ліцеїстів.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

      22 травня було розпочато другий сезон інтелектуальної гри «БРЕЙН –РИНГ». Участь в весняному турнірі  приймали три команди ліцею. Команда 1 роти «Ромашка» закінчила гру з результатом 8 балів, команда 2 роти «Соколи» показала результат в 3 бали, а переможцем весняного турніру та володарем малого кубку стала наймолодша команда 3 роти «Розумники», яка закінчила гру з результатом 12 балів. Вітаємо переможців! До нових зустрічей в новому осінньому сезоні нового навчального року!

 

 

 

 

 

 


 

 

 

      З метою запобігання та протидії булінгу (цькування), створення безпечного освітнього середовища,  виявлення проблем та або потенційних ризиків їх виникнення, визначення та впровадження необхідних заходів, способів, методів їхнього вирішення та/або усунення загроз, прогнозу їх впливу та планування подальших дій, що включає емоційно-психологічну та фізичну безпеку учасників освітнього процесу, в Ліцеї проведено спеціальне заняття з учасниками освітнього процесу  в ході якого були розглянуті вимоги нормативно-правових актівУкраїни щодо протидії булінгу (цькуванню).

 

 

 

 

 


 

 

 

    15 травня 2019 року на факультеті іноземної та слов’янської філології СумДПУ ім. А.С. Макаренка відбулось нагородження переможців та призерів обласного конкурсу на кращу творчу письмову роботу англійською мовою (Write With Pleasure Competition) серед учнів 8 – 11 класів загальноосвітніх шкіл і студентів вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації. Серед переможців стали і вихованці нашого Ліцею, а саме ліцеїст 3 роти (8 клас) Сергієнко Єгор (керівник вчитель англійської мови Шалімова Тетяна Іванівна), ліцеїст 1 роти (10 клас) Зборик Денис (керівник вчитель англійської мови Чередніченко Юлія Миколаївна) та ліцеїст 5 роти (11 клас) Кайдаш Андрій (керівник вчитель англійської мови Волкова Світлана Юріївна). Щиро вітаємо переможців та їх керівників з високими досягненнями! Бажаємо успіхів та перемог в житті та науці!

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

     15 травня 2019 року фахівцями юстиції Сумщини в рамках всеукраїнської правопросвітницької кампанії  «Я МАЮ ПРАВО!» був проведений захід з ліцеїстами 3 роти. Так, під час заходу фахівці юстиції роз’яснили, що таке булінг, визначили його види та розповіли куди звертатися за допомогою у випадку, коли став жертвою або свідком цькування, а саме, якщо ваші права порушують, дзвоніть на номер "гарячої лінії" цілодобово 0 (800) 213 103 або звертайтесь у центри безоплатної правової допомоги https://legalaid.gov.ua/ua/local-centres

 

 

 

 


 

 

 

     10 травня 2019 року Державний ліцей – інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України з робочим візитом відвідав перший заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Гресько Юрій Петрович. Шановний гість привітав начальника ліцею генерала-майора Свідлова Юрія Івановича з призначенням на посаду і вручив цінний подарунок від Голови Державної прикордонної служби України генерала армії України Цигикал Петра Олександровича. Генерал-лейтенант Гресько Юрій Петрович поспілкувався з колективом ліцею та батьківським комітетом,  вислухав всі проблемні питання сьогодення навчального закладу.

 

 

 

 

 


 

 

     7 травня в Адміністрації Державної прикордонної служби України відбувся конкурс на зайняття посади начальника Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України, що знаходиться у м. Суми.

 
     Участь у конкурсі взяли три представники Державної прикордонної служби України.
 
     Конкурс складався з трьох етапів:
 
перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти шляхом комп’ютерного тестування;
перевірки професійних компетентностей через вирішення ситуаційного завдання;
публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.
     За результатами проведеного конкурсу рішенням конкурсної комісії переможцем на зайняття посади начальника Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України визначено генерал-майора Свідлова Юрія Івановича.

 

 

 

 

 

 


 

 

      В 2014 році Україна розпочала нову традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Новий зміст Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом полягає у: переосмисленні подій Другої світової війни, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, перенесенні акценту з історії військових дій на історії конкретних людей… У військовому ліцеї експонується виставка: «Відлуння пам’яті». І нехай знають ліцеїсти, як не рік і не два вони воювали... Любили й ненавиділи. Вони майже всі там, де ні смутку ні скорботи. А нам залишається пам’ять... Переконані, від того, наскільки молоде покоління знатиме історичне минуле, залежатиме його патріотизм, національна самосвідомість та активна громадянська позиція.

 

 

 

 

 


 

 

 

     08 травня 2019 року удержавному ліцеї-інтернатіз посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України відбулася зустріч із представниками національної поліції, відповідно до місячника «Правила дорожнього руху». Розмова стосувалася безпеки дітей починаючи з правил дорожнього руху, правил поводження з небезпечними знахідками, поведінки у великому натовпі, а також попередили про скоєння кримінальних правопорушень та пояснили, в яких ситуаціях настає адміністративна та кримінальна відповідальність, як вести себе неповнолітньому під час затримання та арешту, як не стати жертвою злочину тощо. Співпраця з поліцією є пріоритетом для нас, особливо коли йдеться про здоров’я ліцеїстів і не допущення порушень правил «Дорожнього руху».