18 червня  2019 року у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України працювала група членів громадської ради при Адміністрації ДПСУ.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

    В Сумах у «Кадетському корпусі» Державної прикордонної служби України пройшов ювілейний випуск ліцеїстів.

    8 червня 2019 року в м. Суми відбулися урочистості з нагоди 10-го ювілейного випуску ліцеїстів державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України.

    У заході, який відбувся на стройовому плацу ліцею, взяли участь виконуючий обов’язки Голови Державної прикордонної служби України Юрій Гресько, начальник ліцею Юрій Свідлов, представники органів місцевої влади, духовенство, батьки та громадськість.

    «Цього року завершили навчання у славетному начальному закладі 101 випускник-ліцеїст. Також приємно відзначити, що 42 сьогоднішніх випускників виявили бажання стати офіцерами-прикордонниками, продовживши навчання у Національній академії Державної прикордонної служби України. Слід відмітити, що цьогоріч це також перший випуск прикордонних ліцеїстів «Кадетського корпусу».

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

     4 грамоти! 4 медалі! Стільки отримали наші ліцеїсти на Х Всеукраїнський спартакіаді серед військових (військово-морських) ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, що відбулась 2 червня 2019 року.

 
     Ліцеїсти:
 
     Руслан БРИЖАК (III місце, плавання на 50 метрів, 29.4 секунди);
     Руслан БРИЖАК (III місце, підтягування на поперечені, 32 рази);
     Артем ВІДУЄВ (II місце, подолання cмуги перешкод, 1 хвилина 41.1 секунди);
     Микола ГОНТАР (III місце, підтягування на поперечені, 32 рази).