22 жовтня в Державному ліцеї – інтернаті з посиленою військово – фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г.Харитоненка ДПСУ пройшла гра Осіннього кубку Турніру Ліцею 2019 року з Брейн – Рингу. В запеклій інтелектуальній боротьбі перемогу виборола команда 1 роти «Ромашка». Друге та третє місце зайняли команди 3 роти «Розумники» та 2 роти «Соколи» відповідно. Фінал турніру  2019 відбудеться напередодні Нового року, де команди остаточно доведуть рівень майстерності. Ми вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам вдалої гри та яскравого фіналу!

 

 

 


 

 

Сьогодні, 19 жовтня, в Державному ліцеї – інтернаті з посиленою військово – фізичною підготовкою “Кадетський корпус” імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України,  відповідно до плану спартикіад Ліцею відбулося видовищне спортивне свято. На спортивному майданчику  змагались ліцеїти від 1 до 4 курсу.  Цей поєдинок викликав неабиякий інтерес у вболівальників, на чолі яких було керівництво Ліцею. Змагання видались напруженими та  цікавими.

 

 


 

 

 


 

11 жовтня 2019 року на передодні свята «Дня захисника України» в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України, клятву ліцеїстами набору 2019 року складено! Ми вітаємо вас, шановні першокурсники, з першим відповідальним кроком в самостійне життя! Ми впевнені, що кожен з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру та спокою в Україні!

На урочистостях були присутні почесні гості:

1. НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ТЕТЯНА РЯБУХА

2. НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ПОЛКОВНИК ОЛЕГ ФІГУРА

3. КОМАНДИР 27 Артилерійської Бригади -   ПОЛКОВНИК ДМИТРО ХРАПАЧ

4. ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ РАДИ МАКСИМ ГАЛИЦЬКИЙ (ГОЛОВА СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – ОЛЕКСАНДР ЛИСЕНКО)

5. ГОЛОВА ВЕТЕРАНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРИКОРДОННИКІВ СУМЩИНИ – ЮРІЙ ЛОЗИНСЬКИЙ

6. НАЧАЛЬНИК ВІЙСЬКОВОЇ КАФЕДРИ   СумДУ  , ПОЛКОВНИК ЗАПАСУ  МИКОЛА  ЛЯПА

7. ГОЛОВА ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОДА ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВСЬКИЙ

8. ГОЛОВА ВЕТЕРАНІВ АТО СУМЩИНИ ВОЛОДИМИР ЛАВРИК

9. ГОЛОВА КОМІСІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, СОЦІАЛЬНО – ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ МИКОЛА БЕРЕЗІН.

10. ГОЛОВА СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ – ВОЛОДИМИР ТОКАР

11. ГОЛОВА МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ПОЛКОВНИК У ВІДСТАВЦІ МИКОЛА БОНДАРЄВ

 

НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!  КОЛЕКТИВ ЛІЦЕЮ ВІТАЄ КОЖНОГО, ХТО В ТОЙ ЧИ ІНШИЙ ЧАС ВІДДАВ СВОЮ СИЛУ, МУЖНІСТЬ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ СПРАВІ ЗАХИСТУ НАШОЇ ДЕРЖАВИ УКРАЇНИ!

 
 
 

 
«Рідне земле моя, ти козацькою славою вкрита» - саме за такою назвою бібліотека ліцею спільно з обласною універсальною науковою бібліотекою до Дня українського козацтва та Дня захисника України для ліцеїстів 8 класу провела патріотичний челендж. В заході взяли участь ліцеїсти 53 взводу, які склали три команди: «Сагайдачний», «Степові лицарі» та «Кобза». Такі заходи сприяють вивченню історії українського козацтва, збереженню історико-культурної спадщини українського народу, поваги та любові до нашої Батьківщини.
 

 

 

 


 

 

 

    У першу неділю жовтня наша Держава святкує День працівника освіти!

    Колектив Державного ліцею – інтернату з посиленою військово – фізичною підготовкою “Кадетський корпус” імені І.Г. Харитоненка, Державної прикордонної служби України в урочистій обстановці привітав всіх вчителів.

 

Сьогодні ваше свято, дорогі освітяни, а тому ми вшановуємо всіх тих, кого любимо і поважаємо.

Дорогі вчителі!  Ми щиро вітаємо вас із професійним святом!

Купайтеся в усмішках, жартах, цілунках,

І щедрої долі дзвінких подарунків! Зі святом!!!

 

Мирного неба над Україною!!!