29.11.2019 з ліцеїстами 1 роти  Державного ліцею–інтернату з посиленою військово–фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України проведено відкритий урок з англійської мови на тему «сімейні цінності». Учитель Веремєєва Олена Володимирівна разом з ліцеїстами провела урок використовуючи методи групової роботи та рольової ігри. Ліцеїсти активізували вживання вивчених лексичних одиниць з теми,а також узагальнили свій навчальний досвід в аудіюванні читанні, писемному та усному мовлені. Урок пройшов у чудовій дружній атмосфері та подарував ліцеїстам нові знання та враження.

 

 


 

 


 


 

Привітання з річницею Київському військовому ліцею імені Івана Богуна.

 

 

 


  

11-12 листопада 2019 року ліцеїсти Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України брали участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп`ютерного мислення «Бебрас 2019». Ліцеїсти з задоволенням виконували цікаві і оригінальні завдання, що вимагали кмітливого та винахідливого застосування знань та умінь з інформатики. Отримали позитивний заряд енергії. Чекаємо на результати!  #bebras2019 #БОБЕР2019

 

 


 

16 листопада, в Державному ліцеї – інтернаті з посиленою військово – фізичною підготовкою “Кадетський корпус” імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України, відповідно до плану спартикіад Ліцею відбулося видовищне спортивне свято. На спортивному майданчику  змагались ліцеїти від 1 до 4 курсу. Змагання спрямовані на розвиток сили, витривалості,  швидкості та загартування ліцеїстів.

 

 


 

15 листопада 2019 року у рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України була проведена зустріч із представниками Національної Поліції, що була присвячена безпеці на дорогах  та питанням дорожнього руху.

 

 


 

Представники Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України взяли участь 10 листопада 2019 року в «Щорічному  кроссі- гандикап Чешка"  на 15 км . Организатор КЛБ " Скіф". Ціль кросу агітація за здоровий спосіб життя і любові до спорту.

 

 


 

9 листопада  2019 року у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького було проведено «День відкритих дверей». Ліцеїсти Державного ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України відвідали навчальний заклад.

Програмою було  передбачено:

- зустріч з керівництвом НАДПСУ;

- ознайомлення з Правилами прийому до НАДПСУ,

- факультетами та кафедрами;

- виступи Голови та відповідального секретаря приймальної комісії академії,

- відповіді на запитання;

- показ презентаційних фільмів про Державну прикордонну службу України та Національну академію;

- презентація матеріально-технічної бази академії.

 

 


 

Сьогодні  8 листопада 2019 року, о 11.20 відбувся ХІХ Всеукраїнський радіо диктант національної єдності, який організувала Національна суспільна радіокомпанія України. У Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України в цьому заході взяли участь начальник Ліцею генерал-майор Свідлов Юрій Іванович, ліцеїсти, учителі, офіцери, бібліотекарі.

Кожен з учасників мав змогу перевірити, наскільки добре знає рідну мову.

 

 


 

06-08 листопада 2019 року пройшли виїзні  курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників  Ліцею. У розташуванні навчального закладу 30 офіцерів, вихователів та вчителів під керівництвом  завідувача кафедри соціально-гуманітарної освіти Сумського обласного інституту післядипломної освіти  доктора психологічних науку Алли ВОЗНЮК, старших викладачів кафедри кандидата психологічних наук Наталії ЧИЖИЧЕНКО та Лариси ГИЛЬОВОЇ  поглиблено розглянули проблему «Особистісно-професійне вдосконалення педагога». У роботі курсів активну участь брала науковий співробітник  Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України» Галина КОЛОМОЄЦЬ. Учасники курсів цілеспрямовано працювали над проблемами особистісно-професійного вдосконалення педагога в умовах Нової української школи ХХІ століття. За результатами навчання учасники курсів отримали сертифікати за темою: курсів в обсязі 30 годин (1 кр ЕСТS).

Педагогічний колектив Державного ліцею-інтернату з посиленою  військово-фізичною  підготовкою  «Кадетський  корпус»  імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України висловлює щиру подяку організаторам курсів за плідну співпрацю задля підвищення освітнього рівня педагогів Ліцею. 

 

 


 

Унікальна подія відбулася 5 листопада 2019 року в м. Суми - Всеукраїнський форум впровадження Наставництва «НАСТАВНИК Хто длякого» як пройшов у Конгрес-центрі Сумського державного університету.

Як зазначає організатор Форуму, Сумський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді: «Більше 200 представників соціальної сфери, освіти, бізнесу, спорту і культури, ЗМІ, духовенства, депутатського корпусу, небайдужих до долі дітей а також представники  Державного ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України.

Наставництво– це відносини, в яких досвідченіша чи більш обізнана особа допомагає менш досвідченій або менш обізнаній засвоїти певні компетенції. Досвід і знання, щодо яких будуються відносини наставництва, можуть стосуватися як особливої професійної тематики, так і широкого кола питань особистого розвитку

 В Україні практики наставництва введенні в законодавство як елемент системи підтримки дітей-сиріт і позбавлених батьківської опіки «насамперед у підготовці до самостійного життя».

 

 

 


 

Сьогодні, 5 листопада, відзначив свій 101-й День народження найстаріший ветеран-прикордонник Сумщини полковник у відставці Михайло Кузьмич Дубровський.

У цей день, окрім рідних і близьких, іменинника привітали керівництво Сумського прикордонного загону на чолі з полковником Олександром Мейком, колеги-ветерани Сумської міської громадської організації «Спілка прикордонників» на чолі з полковником у відставці Юрієм Лозинським та вихованці Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України.

Гості вручили імениннику подарунки  та інше необхідне.

 

 


 

2 листопада 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української  і літератури. Ліцеїсти Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України, переможці І етапу олімпіади, взяли участь у мовно-літературних випробуваннях.

 

Бажаємо успіхів, хлопці!