ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 29 лютого 2020р. о 10:00.

 

 

 


 

 

23 січня 2020 року відбувся фінал турніру 2019 року з Брейн Рингу Кадетського корпусу. В запеклій боротьбі, на останніх секундах команди буквально виривали ігрові бали друг у друга. Змагалися з питань історії, писемності, мовознавства, здорового способу життя.  Капітани команд змагалися у кмітливості, поки інші  гравці їх підтримували. З результатом 33 бали по підсумках трьох ігор перемогу здобула команда 1 роти . Друге і третє місця посіли команди 3 та 2 рот, з результатом 30 та 21 бал відповідно. Ми щиро вітаємо переможців та учасників, а також запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в новому, третьому турнірі ,який розпочнеться навесні 2020 року!

 

 

 


 

 

22 січня о 17.00 годині весь особовий склад Державного ліцею – інтернату з посиленою військово – фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка приєднався до всеукраїнської акції «Вогні Соборності єднають Україну!

 
 

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Софією Київською відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ті історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної України та утвердження національної ідеї.

 

Вітаємо вас з Днем Соборності  України, бажаємо міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо Сумщини та України!

 

 

 


 

 

Ліцеїстам Державного ліцею – інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус»  імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України 20 та 21 січня 2020 року з метою національно-патріотичного виховання молоді, поваги до бойових традицій військових  частин міста Суми та агітації вступу до військових навчальних закладів проведено екскурсії .

 

 

 


 

15-17.01.20р. в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України пройшли чергові виїзні курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників навчального закладу.

 

На протязі трьох днів учасники навчання розглянули інноваційні методи навчання й менеджменту в освітній діяльності. Викладачі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – кандидат філологічних наук Логвиненко Ю.В. та кандидат технічних наук Мазуренко В.О. ознайомили колег з новітніми світовими  та вітчизняними досягненнями в цій важливій галузі освітнього процесу. Професійно проведені заняття дали змогу вчителям, офіцерам-вихователям, вихователям та методистам отримати нові знання, обмінятися досвідом роботи і, як результат, підвищити професійний рівень.

 

За результатами навчання учасники курсів отримали сертифікати за темою: «Інноваційні методи навчання й менеджменту: новітні світові та українські практики» курсів в обсязі 30 годин (1 кр ЕСТS).

 

 


 

З 11 січня 2020 року стартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Ліцеїсти Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України взяли активну участь в ІІІ етапі і стали переможцями. Так, ліцеїст 52 взводу (8 клас) Володимир СТЕПЕНКО виборов ІІІ місце з історії. А ліцеїст 34 взводу (9 клас) Єгор СЕРГІЄНКО виборов 2 призових місця: ІІІ місце – з української мови і літератури та ІІІ місце – з англійської мови. Молодці, хлопці!

 

 

 


 

Щороку 17 січня в усьому світі відзначається День дитячих винаходів. Наші ліцеїсти не залишились осторонь та вразили своїми творіннями й винаходами! Виставка пройшла під назвою: «Військова справа і творчість крокують поруч!». Учні здивували своїми роботами тому, що багато відомих всім предметів зробили з паперу,використавши такі техніки, як оригамі,  квілінг,  декупаж, айріс-фолдінг. Дуже вразив винахід ліцеїст Бурденко Артем 14 взвод, який створив аудіосистему з цифровим підсилювачем. Такі конкурси дають ліцеїстам унікальні можливості для експериментування, пошуків образів,сміливих втілень незвичайних фантазій, вражень, думок.

 

 


 

15 січня 2020 року група офіцерів Адміністрації Державної прикордонної служби України на чолі з Головою служби полковником Сергієм Дейнеком відвідали Державний ліцей інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України. 

 
 
 

 

Новини за 2019й рік можно переглянути на цій сторінці.