29 січня 2018 року кадети Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка провели турнір з «Брейн - рингу». Турнір кадетського корпусу з інтелектуальної гри  «Брейн - ринг» проводиться  зметою формування престижу знань у кадетському середовищі, розвитку творчих інтересів і здібностей, вміння працювати над підвищенням свого інтелектуального рівня та організації змістовного дозвілля.Турнір проводиться три рази на рік (зимовий кубок, весняний кубок, осінній кубок). 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

            В рамках меморіальних заходів з відзначення 100-річчя бою під Крутами 28 січня 2018 року кадети Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка брали участь в заходах у Меморіалу Героїв Крут на станції Крути (Чернігівська область). Вшанували пам'ять Героїв Крут. Провели екскурсію на місці битви під Крутами. Кадети познайомилися з своїми однолітками з інших ліцеїв поділилися враженнями про навчання, та разом прийняли участь у врученні Державних прапорів з пам’ятними лентами. 

 

 

 


 

 

          В історії України були як героїчні сторінки, так і трагічні, омиті кров’ю і сльозами. Дата 29 січня 1918 року увійшла в історію України як день пам’яті загиблих в бою під Крутами.

          Бібліотека Кадетського корпусу спільно з обласною універсальною науковою бібліотекою провели захід «На Аскольдовій могилі український цвіт». Проведений захід сприяє вихованню у кадетів почуття національної гідності, прагнення до незалежності і свободи.

 

 

 

 

 

     

 


 

 

 

Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою

«Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка

ОГОЛОШУЄ НАБІР У 2018 РОЦІ

 

Якщо Ви сильна духом молода людина, прагнете самовдосконалення, впевнені у собі, готові розпочати самостійне життя – то ця інформація для ВАС!

 

24 лютого 2018 року об 11.00

 

в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка відбудеться «День відкритих дверей» всіх бажаючих запрошуємо відвідати навчальний заклад!

                                                                                        

Наша адреса: 40021, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 165

Телефони: (0542) 798005, тел./факс 798004;

http://www.kadetka.sumy.uae-mailkadetka.sumy@gmail.com

 

 

 


 

Новини за 2017й рік можно переглянути на цій сторінці.