29 березня 2018 року удержавному ліцеї-інтернатіз посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка відбулася зустріч із представниками національної поліції, присвячена питанням поведінки під час канікул. Поліцейські нагадали про правила дорожнього рухутапояснили, в яких ситуаціях настає адміністративна такримінальна відповідальність, як вести себе неповнолітньому під час затримання та арешту, як не стати жертвою злочинутощо.На завершення кадети переглянули відеоматеріали з питань профілактики правопорушень, мали змогу особисто задати запитання, поспілкуватися із представниками національної поліції.

 

 

 


 

 

       27 березня 2018 р. дружина Президента України – Марина Порошенко зустрілася із двадцятьма обдарованими та талановитими учнями Сумської області, серед яких були і кадети державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Кадетський корпус імені І.Г.Харитоненка.

 

Віце-старшина Разуваєв Євген Леонідович та кадет Салівон Богдан Вадимович отримали можливість поспілкуватися з першою леді та подивитися разом із нею виставу «Чужий», яка поставлена за оповіданням Г.К.Андерсона «Гидке каченя» у рамках фестивалю «Чеховфест-2018».

 

 

 

 


 

 

       23 березня приймав вітання з нагоди 10 річниці  створення Сумський Кадетський корпус.  Судячи з кількості гостей, можна з впевненістю сказати, що  нам вдалося зберегти старих друзів та примножити нових.

Екскурсія навчальним закладом та круглий стіл  «Від ідеї до життя» дали змогу батькам та випускникам попередніх років щось згадати, над чимось задуматися, та найголовніше – все також пишатися навчальним закладом.

Урочистості з нагоди 10 річниці відбулися в приміщенні клубу.  Пам'ять загиблих земляків та засновника навчального закладу вшанували покладанням квітів та хвилиною мовчання. Здобутки працівників відзначили грамотами та подяками, а  досягнення кадетів – врученням чергових звань та відзнак. Святковий концерт пройшов на одному подиху, а учасників зал зустрічав  бурхливими оплесками.

З нагоди свята бажаємо усьому особовому складу, а також усім, хто пов’язує своє життя з Кадетським корпусом, міцного здоров’я, щастя, добробуту, оптимізму та нових звершень !