27 квітня 2018 р. кадети державного ліцею-інтернату з посиленою військово фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка були залучені до участей з нагоди 100-річчя із Дня створення Корпусу кордонної охорони УНР (ККО). Урочистості відбулися на Софійській площі столиці.  Кадети мали змогу посмпілкуватися з Президентом України Петром Порошенко. 

 

 

 

 


 

 

         26 квітня 2018 року в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка був проведений весняний турнір з «Брейн - рингу». За результатами гри за сумою балів кубок виборола команда 1 роти. Фінальна гра запланована на осінь… Буде цікаво та весело…Слідкуйте за афішами.

 

 

 

 


 

 

        21 квітня Україна відзначає «День довкілля». Вчитилі та кадети Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка, розпочали з прибирання приміщень, класів «Кадетського корпусу» прилеглої території. Не залишили без уваги і територію військового містечка де кадети завзято та охоче працювали заради благоустрою. Особливу увагу звернули на прибиранні території біля Меморіалу «Загиблим воїнам-інтернаціоналістам».

 
 
 
 
 
 

 

 

        19.04.2018р. в державному ліцею–інтернаті з посиленою військово–фізичною підготовкою «Кадетський корпус» відбувся географічний конкурс «Еверест», приурочений до тижня природничих наук.

         Цей конкурс відбувається у формі командного змагання з географії, що сприяє набуттю умінь кадетами розв’язувати складні питання, використовувати знання з предмету в нестандартних ситуаціях, проявляти навички злагодженої роботи, творчого підходу, швидкої реакції! А це під силу нашим кадетам!

Вітаємо переможців! Бажаємо нових досягнень!

 

 

 

 


 

 

          В період з 13.04.2018 по 15.04.2018 року в місті Харків проходив Чемпіонат України з «Військово-спортивних багатоборства» розділ «Бойове двоєборство»вихованці Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною:

зайняв IІІ місце у версії Б-3 головний віце-старшина 42 взводу КРИВОШЕЯ Владислава Віталійовича; 

зайняв ІІ місце у версії Б-2 головний віце-старшина 42 взводу КРИВОШЕЯ Владислава Віталійовича;

зайняв II місце у версії Б-3 головний віце-сержант  КРИВИЧА Олега Григоровича.

 

          В місті Суми з 16 по 19 квітня 2018 року була проведена  спартакіади міста серед команд допризовної та призовної молоді, де командаДержавного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка зайняла 1 місце. Досягнення кращих кадетів Кадетського корпусу.

   

      Звання

                                ПІБ

   Взвод

Результати

    старший кадет

   ЛЕВЧУК Дмитро Олександрович

32

І місце подолання смуги перешкод 1,32 хв., І місце підтягування 29 разів, І місце біг на 100 м результат 12.1с., ІІІ місце крос 1500м результат 4,55 хв., ЗАГАЛЬНЕ ІІ місце сума балів 4876 балів

    віце-старшина

             ОНОПРІЙЧА Олексій Олександрович

33

ІІІ місце подолання смуги перешкод 1,44 хв., ІІІ місце плавання 50м результат 29,3с., , І місце метання гранати 54м. ЗАГАЛЬНЕ ІІ місце сума балів 4876 балів

    ст. віце-сержант

    СВЯТЕЦЬ Назар Олександрович

35

ІІІ місце подолання смуги перешкод  результат 1,44 хв.

    віце-сержант

КОСТЕНКО Артем Романович

35

ІІ місце подолання смуги перешкод 1,42 хв., ІІІ місце підтягування 24 разів, ІІІ місце біг на 100 м результат 12.2 с., ІІІ місце стрільба з пневматичної гвинтівки результат 29 очок. ЗАГАЛЬНЕ І місце сума балів 4910 балів

 

 

 

 


 

        

        17 квітня 2018р. кадет Кривошей Владислав зайняв II місце в номінації "Кращий молодий спортсмен з неолімпійських видів спорту" у проекті "Спортивна особистість Сумщини 2017 року".