Сьогодні, 21 травня, в Державному ліцеї – інтернаті з посиленою військово – фізичною підготовкою “Кадетський корпус”імені І.Г. Харитоненка,  військово – польовий збір розпочався видовищним спортивним святом . На спортивному майданчику  змагались кадети 4 та 5 рот.  Цей поєдинок викликав неабиякий інтерес у вболівальників, на чолі яких було керівництво Кадетського корпуса. Змагання видались напруженими та  цікавими.

           Невипадково кажуть, що ознака майстерності – стабільність.  Регулярні заняття фізичною культурою  дають  можливість демонструвати високі показники не лише  в спорті, а і у повсякденному житті.

       

 

 


 

 

       Сьогодні о 14.00 годині актова зала Кадетського корпуса була забита вщен. А це більш, ніж 500 місць. Кадети та співробітники поспішали на зустріч з легендарним кіборгом, Анатолієм Свиридом, з позивним «Спартанець», якій є головою громадської організації «Серця кіборгів».

       В рамках зустрічі була проведена демонстрація календаря «Погляд майбутнього», учасниками якого стали 12 дітей з родин загиблих героїв та власноруч підписана книга «Ад», яку було презентовано Кадетському корпусу.

       Перегляд  документального фільму  «Добровольці. Воїни духу.»  викликав сльози на очах присутніх та почуття глибокої вдячності всім патріотам, що захищають кордони нашої багатостраждальної Держави.

 

 

 

 

 


 

 

      7 травня у Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою імені І.Г.Харитоненка з метою вшанування Героїчного подвигу Українського народу у  Другій світовій війні були проведені уроки мужності,  а також зустріч з ветеранами Другої світової війни. Враховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни ,активної громадянської позиції. Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою імені І.Г.Харитоненка  має стати для кожної дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову ,соціальну державу.

 

 

 

 


 

 

        Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів загальної середньої освіти.