27 серпня в Державний  ліцей – інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г.Харитоненка за традицією відчинилися двері для кадетів набору 2018 року. Юнаки вибрали для себе нелегкий шлях набуття освіти для подальшого обрання професії  захисника України.         

 

 

 

     


 

 

 

     В Українському центрі оцінювання якості освіти підбито підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року, було виставлено рейтинг навчальних закладів міста Суми, в якому Державний  ліцей – інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г.Харитоненка зайняв 19 місце серед навчальних закладів міста з рейтинговим балом 122.9.

 

 

 

 


 

 

Слова подяки та поваги.

 

 

 


 

 

        Випускники цього року, які виявили бажання в подальшому віддати себе служінню і захисту нашої Держави, успішно склали зовнішнє незалежне оцінювання і вступні випробування, вступили до вищих навчальних закладів силових структур України, а саме:

 

Збройні Сили України - 38 чол.

Міністерство Внутрішніх Справ - 24 чол.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій - 8 чол.

Національна Гвардія України - 4 чол.

 

        Більше 70% з випускників пов'язали свою долю з захистом нашої держави.

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

         18 липня 2018 року на мандатній комісії Національної академії Державної прикордонної служби України ім.Б.Хмельницького, після успішного складання вступних випробувань і зовнішнього незалежного оцінювання, було зараховано на навчання 24 випускника 2018 року. Вони стали курсантами Національної академії Державної прикордонної служби України ім.Б.Хмельницького.

          Колектив ліцею вітає наших випускників. Так тримати! Бажаємо успіхів у навчанні і мирного неба над Україною!

 

       


 

 

          Вчимося захищати кіберпростір України. З 20 березня по 31 квітня 10 кадетів з 4 та 5 ротипід керівництвом вчителя інформатики Скляренко Є.В. пройшли курс «Вступ до кібербезпеки», що в межах STEM-весни 2018 був запропонований Програмою Академій Cisco на базі НТУ «Харківського Політехнічного інституту». Кадети протягом місяця вивчали основні засади безпеки в Інтернеті, види атак, концепції та методи кібербезпеки, можливості захисту даних та їх конфіденційності; вчилися захищати державу на кіберпросторах. Після закінчення курсу кадети зразково склали фінальний іспит(середній бал-80%) та отримали іменні сертифікати від Академіі Cisco.

 

 

 


 

 

           9 червня о 10.00 годині Сумський Кадетський корпус відкрив свої двері для батьків та гостей з нагоди 9 випуску кадетів. 133 юнаки отримали атестати. 133 пари долонь плескали барабанщикам, спортсменам, танцорам та співакам. Вимпел випускників ще довго майорів у блакитному небі, вітаючи 3 роту зі святом. Червоні троянди, які були подаровані мамам під час випускного вальсу, нікого не залишили байдужим. Не одна сотня гривень залишилась на плацу після проходження випускниками урочистим маршем. 133 фуражки злетіли в повітря після виносу Прапору та команди начальника Кадетського корпусу «Вільно». Випускники качали на руках весь керівний склад роти, доводячи всім, що вони були, є, і будуть однією родиною.

 

Колектив Кадетського корпусу сердечно бажає випускникам широких доріг,віри, оптимізму, здійснення планів ісподівань! Хай ваше доросле життя буде щасливим і стабільним!