3  12.09.2018 року у рамках інформаційної кампанії «Стоп-булінг», що проводиться за проектом «Я маю право!», представниками Головного територіального управління юстиції у Сумській області було проведено правопросвітницьке заняття із кадетами 1 та 2 роти.

Під час обговорення теми булінгу кадети дізналися про види булінгу, в ігровій формі навели приклади та обговорили навички надання і отримання допомоги жертвам насилля, способи протидії булінгу.

 

 

 


 

 

      06.09.2018 р. проводилося спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури та спорту в державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка приймало участь _416 кадет, результат:

 

серед взводів 1-4-5 роти

І місце – 52 взвод

ІІ місце – 15 взвод

ІІІ місце – 42 взвод

 

серед взводів 2–3 рот

І місце – 22 взвод

ІІ місце – 23 взвод

ІІІ місце – 21 взвод

 

 

 

 


 

 
 
         02.09.18 р. в клубі «Інтелект» СумДУ відбувся шаховий турнір на «Кубок ветеранів Афганестану».В ньому приймали участь 63 шахісти з м.Суми, м.Троснянець, м.Лебедин. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів в Афганістані і загиблих наших предків в Вітчизняній війні.Переможці отримали КУБОК, медалі, грамоти та солодкі призи.Переможцями стали- серед чоловіків- 1-ше місце- Фірсов Степан, 2-ге місце — Супрун Олександр, 3-те місце — Нелень Олександр., серед ветеранів з шахів: 1-ше місце — Савченко Володимир, 2-ге місце — Буцик Сергій, 3-те місце — Ігітов Олександр. Серед жінок: 1-ше місце — Мацура Дар я, 2-ге місце — Супрун Дар я, 3-те місце — Запорожець Антонина. Серед старших школярів: 1-ше місце — Супрун Дмитро, 2-ге місце — Ткаченко Олександр, 3-те місце - Ольштинський Олексій. Серед молодших школярів: 1-ше місце — Гай Владислав, 2-ге місце — Самойленко , 3-те місто — Лемешенко Михайло.  Наші майбутні захисники України шахісти-кадети мужньо змагалися на шахівниці.Серед них одержали перемогу: 1-ше місце — Хрипко Максим (1 рота,11 взвод), 2-ге місце — Брицький Назар ( 3 рота,31 взвод), 3-місце — Бубнов Костянтин(1 рота,11 взвод).
Дякую за підтримку всім, і Спілкі ветеранів Афганістану, і Національному спортивному корпусу м.Суми, і представникам біатлону, батькам наших маленьких шахістів, і шахістів з Тростянця та Лебедина, Керівництву СумДУ, керівництву Кадетського корпусу !!!!!!!!!
Щастить вам и до нових перемог.

 

 

 


 

 

       2 вересня на День міста та з нагоди 75 річниці визволення міста Суми під час заходів біля пам’ятника «Слави» кадети урочистим маршем пройшли, вшановуючи пам’ять загиблих у роки другої  світової війни, тих, хто ціною власного життя визволив місто Суми від фашистських загарбників.

 

 

 


 

 

Зновувересень ступив на нашпоріг,

Святкуєз радістювся наша країна,

Своє майбутнє, зміну молоду

Благословляє нині Україна!

 

        Саме такими словами розпочались урочистості  з нагоди початку нового навчального року та ритуалу вручення погонів в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус” імені І.Г.Харитоненка!

       Погони, як символ служіння Батьківщині, було вручено кадетами старшого курсу своїм наймолодшим товаришам – кадетам – першокурсникам.

       Відзнакою Президента України за участь в антитеррористичній операції були нагороджені співробітники :

Підполковник Харченко Олександр Васильович

Майор Бистрянський Володимир Дмитрович

Сержант Безверхий Олександр Іванович

Рядовий Кібенко Юрій Іванович

         Грамоти  та подяки  було вручено офіцерам – вихователям, які внесли неоціненний вклад в розвиток навчального закладу , у виховання кадетів, та йдуть на зслужений відпочинок:

Бєлову Анатолію Леонідовичу

Салтикову Василю Олексійовичу

Зініну Сергію Тимофійовичу

Білоброву Олександру Васильовичу

         Наприкінці святкового заходу пролунав перший дзвоник нового навчального року.

         Дорогі діти!  Хай ваша стежина знань буде радісною і повною приємних сюрпризів!

         Шановні вчителі! Бажаємо Вам творчої наснаги та успішного навчального року! Терпіння, натхнення і нових звершень всім вам!

         Навчальний 2018 -2019 рік розпочато!