20 жовтня 2018 року у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка відбулася відкритий урок з математики «Українські математики яскраві зорі на науковому небокраї», приурочений тижню математики.

 

 

 


 

 

      Екскурсія до садиби "Грунівська Січ" залишила по собі найкращі враження та безліч неймовірно позитивних емоцій. Наші хлопці їздили на конях, справлялися з мотанням ляльок, спробували себе у володінні козацькою зброєю: шаблями, палицями, метання ножів, списів, стрільба з луку та отримали задоволення від інших козацьких розваг. Завдяки гостинній команді " Грунівської Січі", кадети смакували українські страви, відчули на собі справжній колорит нашого народу та козацький дух!

 

       Від усіх батьків хочемо подякувати колектив Кадетського корпусу за цю неймовірну подорож та отриманий досвід і нові враження! Сподіваємося, що це не в останнє!

 

 

 

 

 


 

 

 

 

    25 жовтня 2018 року у Державному ліцеї-інтернатіз посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка відбулася зустріч із представниками національної поліції, присвячена питанням поведінки під час канікул. Розмова стосувалася безпеки дітей починаючи з правил дорожнього руху, правил поводження з небезпечними знахідками, поведінки у великому натовпі, а також попередили про скоєння кримінальних правопорушень та пояснили, в яких ситуаціях настає адміністративна та кримінальна відповідальність, як вести себе неповнолітньому під час затримання та арешту, як не стати жертвою злочину тощо. На завершеннякадети переглянули відеоматеріали з питань профілактики правопорушень, мали змогу особисто задати запитання, поспілкуватися із представниками національної поліції. Співпраця з поліцією є пріоритетом для нас, особливо коли йдеться про профілактику правопорушень.

 
 
 
 
 
 
 

 
 
Наші випускники - наша гордість!
 
 
 
 
 
 

 
 
      В неділю 14 жовтня, майже все місто зібралося на Майдані Незалежності на святкування Дня захисника України. Вихованці Кадетського корпусу склали клятву на Вірність Україні. Вони, як ніхто, розуміють відповідальність армії перед народом України.
     
      Ми бажаємо всім, хто причетний до високого звання «Захисник України» - добробуту, щастя та мирного неба над головою!
     
      Слава Україні!
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

      12 жовтня  2018 року, напередодні Дня Захисника України, у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка було проведено урок Мужності.  

      Урок проводив народний депутат України, командир полку «Азов» Білецький А.Є., він націлив вихованців «Кадетського корпусу» на необхідність захищати свій рідний край, Державу Україну!  

      Дорогі захисники Української Держави, ми бажаємо вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій та побажань!

      Мирного неба над Україною!

 

 

 

 

 


 

 

      12 жовтня  2018 року в рамках програми патріотичного виховання допризовної молоді в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка відбулися екскурсії. Гостям навчального закладу було представлено відеоматеріали підготовки кадетів «Польовий вихід», побут вихованців навчального закладу, а також проведені уроки з предмету «Захист Вітчизни».  

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

      У першу неділю жовтня вся Держава святкувала День працівника освіти. Не залишився осторонь і наш навчальний заклад. Вихованці Кадетського корпуса вітали своїх педагогів теплими словами, новими піснями, а запрошені танцювальні колективи міста запальними та драйвовими постановками. Ніхто не залишився без привітань та гарного настрою.
 
За те тепло, що в серці нам вкладаєте,
Любов до рідної землі
За те добро, якого нас навчаєте
 
СПАСИБІ ДОРОГІ УЧИТЕЛІ!
 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

        3 жовтня 2018 року відбулася історична подія в житті ліцею, Державна прикордонна служба України взяла патронат над нашим закладом. Прибули почесні гості з Державної прикордонної служби України в на чолі  з Головою Державної прикордонної служби України генерал-полковником Цигикал Петром Олександровичем з подарунком для колективу «Кадетського корпусу». Кадети наділи берети зеленого кольору, прикордонної служби України.

 

Були нагороджені цінними подарунком  Голови Державної прикордонної служби України:

 

За високі внески в розвиток «Кадетського корпусу»

полковник Самойленко Валерій Іванович

Басараб Тамара Миколайовна

Данчишина Ірина Йосиповна

Ходак Світлана Ігорівна

 

За успіхи в навчанні:

віце -сержант  Курило Андрій Андрійович

старший кадет Оганесян Володимир Габрієлович

 

Грамоти  та подяки  було вручено кращім кадетам Кадетського корпусу:

старший віце-сержант Іванов Денис Вікторович

віце сержант  Сітало Валентин Юрійович      

віце сержант Разуваєв Євгеній Леонідович

старший кадет Блідуха Руслан Віталійович

старший кадет Химич Денис Сергійович

кадет Подолько Богдани Константинович     

 

        Після урочистого шикування відбувся концерт «Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України». Всі отримали задоволення від високої майстерності і творчості артистів ансамбль.