ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!

 

 

 

На день вступних випробувань при собі необхідно мати: 2 захисні маски, антисептик та довідку про епід. оточення.

 

З 1 квітня по 19 червня 2021 року Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України розпочинає роботу Приймальної комісії. Прийом документів здійснюється з дотриманням протиепідемічних заходів (температура тіла – не більше 37,2, відсутні ознаки респіраторних хвороб, наявність маски або респіратора, які закриватимуть ніс та рот).

 

Для вступу до ліцею батьками або особами, які їх замінюють, разом з юнаком, який бажає вступати до Ліцею подаються:

 

1. Заява на ім’я начальника ліцею від батьків або осіб, які їх замінюють та особиста заява вступника про бажання навчатися в ліцеї і продовжувати навчання у навчальних закладах Державної прикордонної служби України або інших військових формувань (пишуться власноручно). Зразки заяв можна переглянути тут.

2. Автобіографія вступника, написана власноруч.

3. Характеристика із закладу загальної середньої освіти, завірена директором – рекомендується звернутись до Вашого класного керівника з проханням її отримання.

4. Копія свідоцтва про народження дитини.

5. Копія паспорту громадянина України (від 14 років).

6. Табель про успішність учня.

7. Довідка про реєстрацію місця проживання особи – рекомендується звернутись до ЦНАП (органу, що уповноважений на її видачу) і дізнатись про порядок її отримання під час карантину.

8. Довідка про склад сім’ї – рекомендується звернутись до ЦНАП (органу, що уповноважений на її видачу) і дізнатись про порядок її отримання під час карантину.

9. 4 фотокартки 3х4 см (без головного убору).

10. Медична довідка (лікарський консультативний висновок), форма № 086-о, до якої додаються:

- картка профілактичних щеплень (форма № 063-о у двох примірниках);

- проба на реакцію Манту (на протязі останнього навчального року);

- результат аналізу крові на гепатит В, С;

З питання отримання медичних документів рекомендується звернутись до сімейного лікаря (педіатра) і уточнити графік та порядок роботи медичних установ для отримання даних документів.

11. Заява про згоду на обробку та використання персональних даних – заповнюється під час подачі документів до Приймальної комісії.

12. Конверт зі зворотною адресою з маркою по Україні – надається під час подачі документів до Приймальної комісії.

13. Згода батьків на професійно психологічний відбір та психологічний супровід дитини (заповнюється при вступі) – оформлюється під час подачі документів до Приймальної комісії.

14. Два зошити обсягом по дванадцять сторінок кожний (один зошит в клітинку, один зошит в лінійку для написання вступних випробувань).

Всі документи повинні бути в папці для файлів формату А4, (кожний документ в окремому файлі).

 

Документи подаються до Приймальної комісії Ліцею особисто вступником з 9.00 до 16.00 (обідня перерва з 12.30 до 13.30) з понеділка по п'ятницю та у суботу з 9.00 до 13.00 (без обідньої перерви), крім неділі та святкових днів за адресою: м.Суми, вул. Герасима Кондратьєва 165.

 

Телефони для довідок: (0542) 79-80-02 (працює з понеділка по п’ятницю крім вихідних та святкових днів з 9.30 до 15.30), (0542) 79-80-05, факс (0542) 79-80-04

 

Оригінали наступних документів подаються особисто вступником після прибуття до ліцею для складання вступних випробувань:

 

свідоцтва про базову загальну середню освіту, табелю успішності; свідоцтва про народження (паспорт); амбулаторна медична книжка; аналіз крові на РМП; аналіз крові клінічний; аналіз крові на групу та резус-фактор; аналіз сечі клінічний; аналіз кала на я/г; соскоб на ентеробіоз; мазок на диз. групу; мазок на ВL; довідка від стоматолога про санацію порожнини рота; сертифікат (довідка) від нарколога; сертифікат (довідка) від психіатра; флюорографія (на окремому аркуші) зі знімком та розшифровкою по досягненню 15 років; рентгенографія пазуха носа (з описом); проба Руфьє; ЕКГ з розшифровкою (з печаткою лікаря).

 

Медичні документи повинні бути в окремій папці.

 

 


 

 

РОЗКЛАДИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ (8, 10 КЛАСИ)

 

 

 

 


 

 

 

Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою

«Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України

                                                                                     

 

 

Наша адреса: 40021, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 165

Телефони: (0542) 79-80-05, тел./факс 79-80-04;

 

http://www.kadetka.sumy.uae-mail: kadet@dpsu.gov.ua, kadetka.sumy@gmail.com

 

 

 


 

 

Із правилами прийому у 2021 році Ви можете ознайомитись тут

 

 

 

 

 


 

 

     

 

 


Зразки написання заяв на вступ до Ліцею