Бал лідерів учнівського самоврядування Сумської області відбувся в Національному академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна 27 грудня. За щорічною традицією, активну участь приймали вихованці Ліцею - танцювальний колектив "КАДАНС". Під час балу проводилися майстер-класи з вивчення танців, ігри, конкурси. Урочисте дійство завершилося новорічним концертом за участю творчих колективів закладів позашкільної освіти області.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

З 07 грудня по 18 грудня 2021 року в Ліцеї було організовано та проведено змагання з настільного тенісу серед взводів та рот Ліцею. В ході змагань місця розподілилися наступним чином:

 

 

перше місце 53 взвод ліцеїст Зіль Ярослав;

друге місце 35 взвод ліцеїст Тишковець Дмитро;

третє місце 34 взвод ліцеїст Подолько Богдан.

 

 

 Вітаємо усіх учасників ізспортивними досягненнями та бажаємо успіхів, наполегливості в підкоренні нових  вершин!

 

 

 

 


 

 

Спортивно - розважальний захід "Козацькі розваги" було проведено в Ліцеї 21 грудня. В спортивних змаганнях приймали участь команди від кожної роти,  а групи підтримки приймали участь в конкурсі знавців історії козацтва. Командам довелось стрибати в мішках, переносити м"ячі з піском, носити один одного на спині, а капітанам команд навіть довелось чистити картоплю на швидкість))). Сміх та  гучна підтримка супроводжували команди протягом всього заходу. Смачні пироги та почесні грамоти отримали всі учасники заходу.

 

 

 

 

 


 

 

20 грудня 2021 року суддя Зарічного районного суду м. Суми Микола Шершак провів заняття з ліцеїстами. Нагадав про юридичну відповідальність неповнолітніх, у тому числі, за вчинення булінгу, говорили про юридичні професії. Під час живого спілкування ліцеїсти мали змогу поставити судді запитання, які стосувалися роботи суду та протидії корупції.

 

 

 

 

 


 

 

З  13 грудня по 20 грудня 2021 року в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України проводився  турнір з кульової стрільби (стрільба з пневматичної гвинтівки), чемпіонами змагань стали серед взводів старшої школи: 1 місце 31 взвод, 2 місце 34 взвод, 3 місце 33 взвод. В особистій першості: 1 місце ліцеїст Зеленський Дмитро, 2 місце ліцеїст Родіонов Андрій, 3 місце ліцеїст Шкарупа Олександр. Серед взводів основної школи: 1 місце 11 взвод, 2 місце 23 взвод, 3 місце 12 взвод. В особистій першості: 1 місце ліцеїст Моголенець Руслан, 2 місце ліцеїст Строколіс Арсентій, 3 місце ліцеїст Федоренко Тимур. Вітаємо наших спортсменів-переможців!

 

 

 

 

 


 

 

Презентуємо відео-роботу ліцеїста 3 роти Строкань Сергія - учасника Національного конкурсу "Репортер" та  Національного проєкту з медіаграмотності в категорії "Історії, що надихають". Організаторами конкурсу стали Міністерство культури та інформаційної політики України, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), ING Bank та Посольство Швеції в Україні. Конкурс пройшов у декілька етапів, учасники мали пройди тест з медіаграмотності, долучитися до прямих ефірів з експертами на сторінці Instagram,  під час zoom-сесій презентувати ідеї своїх репортажів і у фіналі створити власний відеосюжет.

 

 

 

 

 

 


 

 

Напередодні канікул та свята Святого Миколая патрульна поліція відвідала Ліцей як з метою підвищення рівня правової культури здобувачів освіти, так і з корисними подарунками. Інспектор поліції Красовська Оксана нагадала ліцеїстам про правила безпеки на дорогах, про юридичну відповідальність неповнолітніх. Ліцеїсти мали змогу задати питання і отримати кваліфіковані відповіді. Приємним подарунком стали книги із серії "Будуємо майбутнє разом", що отримали ліцеїсти.

 

 

 

 


 

 

16.12.2021 р. помічник голови Зарічного районного суду м. Суми Юлія Хілько зустрілася з ліцеїстами Ліцею , нагадала про адміністративну і кримінальну відповідальність неповнолітніх, навели приклади реальних історій із судової практики щодо вчинення злочинів неповнолітніми.

 

 

 

 

 


 

 

До правопросвітницьких заходів Тижня права в Ліцеї, що приурочені до Дня захисту прав людини, приєдналися фахівці Сумського центру безоплатної правової допомоги.

З метою підвищення рівня правової культури всіх учасників освітнього процесу вони передали матеріали на тему «Протидії домашньому насильству»

 

 

 

 

 


 

 

З 01 грудня по 16 грудня 2021 року в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України проводились змагання з армреслінгу, чемпіонами змагань стали ліцеїст 21 взводу Церковний Олексій (у ваговій категорії до 55кг), ліцеїст 32 взводу Марченко Олександр (до 65 кг), ліцеїст 12 взводу Ковтун  Давид (до 75 кг), ліцеїст 31 взводу Редін Олександр (до 80 кг). Ліцеїсти показали високі результати та прагнення до перемоги. Переможці змагань отрималиграмоти та медалі.Вітаємо наших спортсменів-переможців!.

 

 

 

 

 


 

 

16.12.2021 за планом Тижня права відбулася правова гра Брейн-ринг на тему: "Знай та реалізуй свої права". У змаганні між взводами 1 роти перемогла команда 11 взводу. Присутні на грі заступник Сумського управління патрульної поліції Тамара Масючок та старший інспектор Оксана Красовська відзначили, що гра пройшла в динамічній та дружній атмосфері. Ліцеїсти демонстрували знання, які отримали на уроках правознавства, згадали види булінгу та розміри штрафів за його вчинення. А під час конкурсу капітанів показали свою обізнаність в питаннях академічної доброчесності та протидії корупції.

 

 

 

 


 

 

В суботу, 11 грудня ліцеїсти набору 2021 року урочисто прийняли Присягу Ліцеїста. Слова на вірність Державі, народу України та батькам пролунали в "Білій залі" Ліцею. Ми вітаємо першокурсників з першим відповідальним кроком в самостійне життя! Ми впевнені, що кожен з них буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру та спокою в Україні!

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

10 грудня 1948 р. ООН прийняла Загальну декларацію прав людини. До дня народження першого універсального міжнародного акту з прав людини в Ліцеї були проведені заняття на тему: "Правова абетка", виховні години з переглядом відео: "Історія прав людини". Зі статтями документу можна було ознайомитись в залах Ліцею на екранах телевізорів. Працівниками бібліотеки було організовано і проведено виставку правничої літератури. Метою заходів було формування правосвідомості ліцеїстів, поваги до прав та основних свобод людини.

 

 

 

 

 

 


 

 

З нагоди 30-ої річниці Дня Збройних Сил України в Ліцеї проходить виставка творчості ліцеїстів "Майбутнє України у мріях дитини".

 

 

 

 


 

 

        Шановні військовослужбовці, захисники та захисниці України!

 

        Колектив Державного ліцею – інтернату з посиленою військово – фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім.І.Г. Харитоненка ДПСУ  щиро вітає всіх  з професійним святом ─ 30-ою річницею Дня Збройних Сил України!

 

        Це свято об'єднує всіх військовослужбовців країни, та тих, хто готовий в будь-який момент захищати український народ та боронити кордони нашої держави. Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни.

 

       Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх патріотів. Українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

 

       Дякуємо  за доблесну службу всім військовослужбовцям, учасникам ООС, ветеранам, воїнам запасу. Щиро бажаємо нашим захисникам віри у перемогу, міцного здоров’я, військової вдачі та мирного неба над Україною!

 

       З повагою, колектив Ліцею.

 

 

 

 

 


 

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом за планом Тижня порозуміння з ВІЛ-інфікованими практичним психологом були проведені заняття для ліцеїстів 2 і 5 роти. Під час заняття ліцеїсти дізналися про масштаби поширення небезпечної хвороби, розбиралися, яка різниця між ВІЛ та СНІД, аналізували, яка поведінка є безпечною, а яка ризикованою і може привести до інфікування, відповідали на питання анкети: "Що я знаю про ВІЛ/СНІД", отримали інформаційні пам'ятки.