21 листопада в Україні відзначається державне свято – День гідності та свободи. Воно було започатковане Указом Президента країни від 13 листопада 2014 року.

 

Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні. Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас! З повагою, колектив Ліцею.

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

Радіодиктант національної єдності цього року відбувся сьогодні,  9 листопада , в день, коли відзначається День української писемності та мови. Як відомо, свято запроваджене Указом президента від 1997 року на честь Нестора Літописця.

 

Традиційно у цей день проводять загальнонаціональний диктант , до якого цього року приєдналися офіцери Ліцею. Головною метою проведення радіодиктанту до Дня писемності та мови є не виставляння оцінок, а спонукання до вивчення української мови, до вдосконалення, підвищення культури мовлення. Сучасна українська мова нараховує приблизно 256 тисяч слів і включена до списку мов, які успішно розвиваються в цей час.

 

Заснування Дня української мови – це лише проголошення благородної мети, а справжня настанова нам, українцям, шанувати рідне слово, любити рідну мову і вивчати її  протягом усього життя! Зі святом!!!

 

 

 

 


 

 

Шановні воїни-артилеристи, працівники Збройних Сил України та ветерани ракетних військ і артилерії!

Колектив Державного ліцею – інтернату з посиленою військово – фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г. Харитоненка ДПСУ вітає вас з професійним святом — Днем ракетних військ і артилерії!

 

 

          У нашому навчальному закладі працюють на різних посадах офіцери Збройних Сил України, офіцери запасу і у відставці , і всі вони  – випускники славетного Сумського вищого артилерійського командного двічі Червонопрапорного училища імені М. В. Фрунзе. За періодіснування цього славетного навчального закладу його закінчило більше тридцяти тисяч офіцерів, 250 з яких стали генералами.  

          Сьогодні ми святкуємо 24 річницю  Дня ракетних військ і артилерії! В сучасній   армії ракетні та артилерійські війська складають  вогневу основу Сухопутних військ, а воїни-артилеристи – надійний захист  нашої Батьківщини. Саме існування такого свята показує, наскільки люди цієї професії важливі в нашій країні. 

          Ваші героїзм та професійність були серед визначальних чинників, які дозволили зупинити навалу ворога у 2014-му. Самовідданість та мужність, продемонстровані воїнами-артилеристами та ракетниками під час бойових дій у районі проведення ООС є надихаючим прикладом для майбутніх поколінь. Українська артилерія - це завжди вагомий аргумент для агресора утриматись від зазіхань на нашу землю.

          Від усього серця прийміть вітання з професійним святом! Нехай добробут не залишає ваші родини і над вами завжди буде мирне блакитне небо нашої країни!

 

           З повагою , колектив Ліцею.