Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників. Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування герїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

 

В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. Минуло вже 77 років з того переможного дня, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні.  Море сліз пролито солдатськими матерями, вдовами та сиротами, і не можна виміряти глибину та гіркоту цього горя.

 

Український народ завжди пам’ятатиме тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край. Ми глибоко вдячні тим, хто у нелегкі воєнні роки відстояв свободу рідної землі, врятував її від поневолення, створив передумови для того, щоб жити у власній, незалежній Українській державі.

 

Цей світлий і водночас сумний день дуже важливий і незабутній для всіх тих, хто визволяв Україну. Ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих, висловлюємо вдячність і повагу живим, згадуємо тих, кого з нами немає вже в мирний час.  Ми всі в неоплатному боргу перед вами, дорогі наші ветерани! Ви завжди будете прикладом для молоді.   

 

З повагою, колектив Державного ліцею - інтернату з посиленою військово - фізичною підготовкою "Кадетський корпус" ім.І.Г.Харитоненка ДПСУ.

 

 

 


 

 

 

 

Шановні захисники і захисниці незалежної України!

 

Колектив Державного ліцею - інтернату з посиленою військово - фізичною підготовкою "Кадетський корпус" ім. І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України вітає всіх причетних з  Днем захисника і захисниць України! 

Цей день є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю. Шановні захисники і захисниці України! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною! Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська!

 

 

 

 


 

 

З метою якісного оцінювання освітньої діяльності у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України в рамках проведення інституційного аудиту (з 11 жовтня 2021 року до 25 жовтня 2021 року) запропоновано пройти анонімне анкетування.

 

Анкети будуть відкриті для заповнення до 00:00 15 жовтня 2021 року.

 

Анкета для батьків: https://forms.gle/yig8V4sgJdhZb7xm6

 

Анкета для ліцеїстів: https://forms.gle/Vjw1pRsAWR5cmiSUA

 

Анкета для педагогічних працівників: https://forms.gle/Mr5MqmnB3FKb4jRx7

 

 


 

 

06.10.2021 року за головування доктора психологічних наук Сумського державного університету Улунової Ганни, за допомогою сервісу Google Meet, відбулася онлайн відеозустріч практичного психолога Ліцею Ідріс Наталії зі студентами університету.  Майбутні психологи познайомилися з Психологічною службою Ліцею, її структурою, основними напрямками роботи, особливостями навчання у закладі, мали змогу задати питання.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

8 жовтня 2021 року у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України відбудуться збори трудового колективу.

 

Місце проведення: приміщення клубу.

Час проведення: о 15:15.