Колектив Державного ліцею - інтернату з посиленою військово - фізичною підготовкою "Кадетський корпус" ім.І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України вітає працівників бібліотеки Ліцею та всіх причетних до цієї поважної професії з Всеукраїнським днем бібліотек.

Бажаємо нескінченної любові до добрих книг класики і сучасності,  відчувати себе в бібліотеці щасливим мандрівником по світу захоплюючих пригод, солодких мрій і радісних переживань. Нехай фонд оновлюється цікавими, затребуваними книгами. Творчої наснаги, натхнення та удачі у всіх починаннях!

 

 

 

 


 

 

21 вересня представники патрульної поліції провели заняття для ліцеїстів з метою профілактики правопорушень та шкідливих звичок, алкогольних і наркотичних залежностей, дали поради як діяти у випадку булінгу, зупинилися на особистій безпеці ліцеїстів як учасників дорожнього руху. По завершенню заходу ліцеїсти 2 роти стали учасниками фотофлешмобу до Міжнародного дня миру, що відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. За допомогою патріотичного флешмобу ліцеїсти ще раз підкреслили  своє прагнення до єдності та миру в Україні.

 

 

 

 


 

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЛІЦЕЮ!

 

 

       21 вересня 2007 року Рішенням Сумської обласної ради був створений Комунальний заклад - Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. І. Г. Харитоненка. І саме цей день став днем народження нашого навчального закладу, який ми відзначаємо кожного року.  Сьогодні нам 14 років! 06 лютого 2019 року -  розпорядженням Кабінету Міністрів України навчальний заклад переданий до сфери управління Адміністрації Державної прикордонної служби України.

 

       Ліцей - це не тільки стіни. Насамперед, це – дух, пам’ять, традиції.  Це педагоги, вихователі та всі ті, хто щодня переступають поріг нашого навчального закладу.  Сьогодні більш ніж півтори тисячі випускників.  А колись їх було лише кілька десятків.      В цей урочистий день ми  сподіваємось і віримо, що професіоналізм персоналу Ліцею, бажання вихованців  нашого прекрасного навчального закладу  принесе свої плоди, що ми подолаємо  всі перешкоди і будемо працювати далі заради розквіту нашої Батьківщини. Зі святом !!!

 


 

16.09.2021 відбувся профілактичний захід з ліцеїстами 3 роти  IV курсу на тему: "Вихід є!" Була надана інформація щодо профілактики та попередження вживання наркотичних речовин та з метою пропаганди здорового способу життя. Надані приклади сили духу і волі паралімпійців України,  а також тих людей, які зіткнувшись у своєму житті з проблемами знайшли вихід, досягли своєї мети.  Ми не обмежені духом!

 

 

 

 


 

 

15 вересня 2021 року психологічною службою Ліцею було проведено заняття, де ліцеїсти першого курсу дізналися про те, що таке булінг, його види та до кого можна звернутися за допомогою.

 

 

 

 


 

 

14 вересня 2021 року практичний психолог та соціальний педагог Ліцею провели заняття для ліцеїстів 1 роти на тему: "Вихід Є!" до Всесвітнього дня запобігання самогубствам. Ліцеїсти дізналися про успішні моделі подолання складних життєвих обставин, познайомилися з біографіями видатних особистостей, які є прикладом вмотивованості, наполегливості, незламності, зокрема, українських паралімпійців.

 

 

 

 


 

 

До дня фізичної культури та спорту в Україні  9 вересня 2021 року в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово фізичною-підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної  прикордонної служби України проводилось СПОРТИВНЕ СВЯТО. За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:

 

1 місце - 31 взвод

2 місце - 11 взвод

3 місце - 13 взвод

 

Вітаємо переможців!!!

 

 

 

 


 

8 вересня 2021 року практичний психолог та соціальний педагог Ліцею провели заняття для ліцеїстів 2 роти нового набору на тему: "Вихід Є!" до Всесвітнього дня запобігання самогубствам. Ліцеїсти дізналися про успішні моделі подолання складних життєвих обставин, познайомилися з біографіями видатних особистостей, які є прикладом вмотивованості, наполегливості, незламності, зокрема, українських паралімпійців.

 

 

 

 


 

 

Щорічно 2 вересня відзначається День визволення міста Суми від нацистських  загарбників. Цьогоріч – вже 78-а річниця від того далекого дня 1943 року, коли була звільнена територія обласного центру. 

 

Церемонія покладання квітів пройшла на Алеї Слави, а на Меморіалі Слави відбулися урочистості, в яких прийняли участь вихованці Ліцею, вокальний ансамбль "Кадет".                             

 

Колектив Ліцею щиро дякує ветеранам, які поряд із нами, за ту звитягу та самопожертву, яку вони проявляли під час війни. Бажаємо всім сумчанам родинного добробуту та мирного неба над головою!

 

 

 


 

 

Сьогодні, 1 вересня 2021 року відбувся  День Знань та ритуал вручення погонів в Державному ліцеї – інтернаті з посиленою військово – фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г. Харитоненка ДПСУ.

Щорічне свято розпочалося хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблим землякам.

Випускна рота вручила погони ліцеїстам першого курсу, як символ служіння Батьківщині.

 

 

Почесні гості:

 

привітали особовий склад Ліцею та всіх присутніх на святі з початком нового навчального року.

Колектив Ліцею щиро вітає  першокурсників зі вступом до нашої великої родини! 

 

 

 

 

 


 

 

Шановні колеги, дорогі друзі!

 

Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року!

 

Хай кожен день Вашого життя буде осяяний світлом одвічних людських чеснот та цінностей, сповнить душу почуттям любові і добротворення, а найзаповітніші побажання неодмінно стануть реальністю!

 

У цей святковий день щиро бажаю Вам міцного здоров'я, родинного благополуччя, життєвої наснаги, творчої праці, нових переможних звершень в ім'я розвитку могутньої Української держави!

 

Мирного неба над Україною!

 

 

З повагою

В.о. начальника Ліцею

 

полковник        Юрій СТУЖУК