29 серпня в Україні відзначають День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

 

 

 

 


 

Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 29 грудня 2009 року №1115/2009 "Про положення про проходження громадянами України військової служби в Державній прикордонній службі України" було присвоєно чергове військове звання "старший лейтенант" лейтенанту ТРУФАНЕНКУ Олександру, командиру взводу - офіцеру-вихователю 1 роти.

 

 

 

 


 

 

На День Незалежності, 24 серпня 2021 року. Центр міста Суми.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

 


 

Державний ліцей - інтернат з посиленою військово - фізичною підготовкою "Кадетський корпус" ім. І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України  вітає всіх з 25 річницею Дня Конституції України!                                                                                                                                                              

Всіх громадян з днем Конституції вітаємо,

 

 

                    Мирного і щасливого життя бажаємо,

 

 

                    Хай завжди процвітає країна,

 

 

                  Нехай у достатку живе кожна родина.

 

 

 

 


 

 

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

 

 

Вічна пам'ять полеглим на полі бою,
Честь і слава - живим героям!

 

 

         Страшне слово „війна" увірвалося в життя людей. Затамувавши подих, слухали вони урядове повідомлення про напад фашистської Німеччини. Важко передати, якою трагедією для них був перший день війни. Усіх охопило пронизливо-щемливе почуття тривоги за свою Вітчизну, за життя рідних і близьких, над якими нависла смертельна небезпека. Але і в ті червневі дні всі вірили, що ворог буде розбитий, а перемога буде за нами.

         Цього дня вшановуємо пам’ять всіх тих, чиє життя було покалічено і зруйновано у тій страшній війні.

 

 

 

 

 


 

 

Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" і м. І.Г.Харитоненка ДПСУ вітає усіх з православним святом- Трійцею!! Розкрийте вікна , впустіть літо та святе благословення! Нехай Отець, Син та Святий Дух оберігають ваші родини, приносячи в дім лише душевний спокій, міцне здоровья та віру в краще!!!

 

 

 

 

 


 

 

За учать у XV (ювілейному) Всеукраїнському конкурсі малюнків «Мої права», з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 30-річниці Незалежності України ліцеїст 5 роти Шинкарьов Ярослав отримав спеціальну відзнаку та подяку за підписом голови Всеукраїнської експертної ради, Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби та голови Всеукраїнського організаційного комітету, виконавчого директора Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення Антона Сошникова.

 

 

 

 


 

 

9 червня 2021 року у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося урочисте нагородження переможців правознавчого конкурсу "Чорне чи біле", який було оголошено Радою адвокатів Сумської області та СФ ХНУВС. Із зайнятим 1 місцем ліцеїста 5 роти Шинкарьова Ярослава привітав начальник філії Лукаш Сергій Станіславович, вручив грамоту та грошову винагороду.

 

 

 

 

 


 

 

8 червня 2021 року в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово фізичною-підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України проводилось СПОРТИВНЕ СВЯТО з нагоди початку навчально-польового збору 3 роти. За результатами змагань ліцеїсти 31 взводу зайняли перше місце.

 

Вітаємо переможців!

 

 

 

 

 


 

 

5 червня в Ліцеї відбувся 12 випуск ліцеїстів. Із 105 випускників більша частина вступає до Національної академії Державної прикордонної служби України!

 

 

 

 

 


 

 

Ліцеїсти 3 роти брали участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді  "Всеосвіта Весна - 2021"( з української мови і літератури), спрямованій на активізацію пізнавальної діяльності та навчальної мотивації, узагальнення набутих теоретичних знань і навичок (посіли ІІІ місця). Ліцеїсти одержали сертифікати, дипломи, подяки батькам(учитель Чепіга Г.О.).

 

 

 

 

 


 

 

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, який відзначається 1 червня, та з метою підтримки і розвитку творчих талантів ліцеїстів був проведений конкурс малюнків. Переможцем став ліцеїст 34 взводу Леонід Авдасьов.

 

 

 

 


 

 

Ліцеїсти та персонал Ліцею стали учасниками акції "Паління - це не круто!", що відбулася до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням.

Учасники акції закликали берегти здоров'я, займатися спортом і вести боротьбу з шкідливими звичками!

 

 

 

 


 

 

Ліцеїсти Острівний Назар та Зіборов Нікіта отримали перше місце на креативній олімпіаді МАН.