Участь ліцеїста Платона Рєпки у МАН.

 

 

 

 


 

 

Цьогоріч, 26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз. Державний ліцей - інтернат з посиленою військово - фізичною підготовкою "Кадетський корпус" ім. І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України приєднується до вшанування тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити і розбудовувати нашу власну державу.

Честь і шана вам, ліквідатори!

 
 
 

 

 


 

 

МИ долучились до ІІІ Всеукраїнського конкурсу «LIME. Go to read!», який організувала кафедра бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка і надіслали відео, яке популяризує бібліотеку та читання. Нам подякували за море позитивних емоцій та приємних митей, побажали натхнення та цікавих книг!

Пам'ятайте - читати модно!!!

 

 

 

 


 

 

Роклад занять на дистанційному навчанні.

 

 

 

 


 

 

Ліцеїсти 5 роти Суков Микола та Шинкарьов Ярослав прийняли учать XV (ювілейному) Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права», з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 30-річниці Незалежності України. Конкурс проводиться за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.

#sumy #суми #кадетка #малюнки #аніме #конкурс #anime #моїправа #діти #кулеба #art