Ліцеїст III роти Рєпка Платон взяв участь в обласному турі МАН в секції експериментальна фізика з роботою "Система нічного бачення з веб-камери". Ліцеїст брав участь перший раз і показав гарний результат (75 балів), гідно представив наш Ліцей.

 
 
 
 
 
 

 


 

 

Ліцеїсти III роти Зіборов Нікіта і Острівний Назар взяли участь у Всеукраїнській креативній олімпіаді (члени команди з 7 учасників Сумської області), яка стала переможцем (I місце) і готується до наступного етапу (Всесвітнього).

 

 

 

 


 

 

ГРАФІК РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:

Приймальна комісія працює з 1 квітня 2021 року.

Звертатися за телефоном (0542) 79-80-02. Інформація на сторінці для вступника.

 

 

 


 

 

Ліцеїсти приєдналися до привітань з Днем народження ЛІНИ КОСТЕНКО - яскравої і самобутньої творчої індивідуальності!!! Щоб краще пізнати цю непересічну особистість вашій увазі представляємо вірші поетеси у виконанні учнів ліцею Державної прикордонної служби України.

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

З 09 березня по 13 березня 2021 р. у Державному ліцеї -інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України проходив тиждень української мови та літератури. Ліцеїсти брали активну участь у конкурсах. Переможцем конкурсу читців поезій Т. Шевченка став ліцеїст 12 взводу Бакляк Євген (учитель Шаповал Н.П.)

 

 


 

 

03 березня 2021 р. з метою популяризації рідної мови відбулася Всеукраїнська мовно-літературна гра "Соняшник". Ліцеїсти Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України взяли активну участь у конкурсі. Успіхів, панове ліцеїсти!

 

 

 


 

 

Якщо Ви сильна духом молода людина, прагнете самовдосконалення, впевнені у собі, готові розпочати самостійне життя – то ця інформація для ВАС!

13 та 20 березня 2021 року об 11.00 на платформі ZOOM відбудеться "Online - година для вступника", на якій будуть надані відповіді на всі питання, які цікавлять Вас та Ваших батьків, щодо вступу в Державний ліцей - інтернат з посиленою військово - фізичною підготовкою "Кадетський корпус" ім. І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України.

 

 

Посилання:

 

13.03.2021 

https://us05web.zoom.us/j/81049358154...

Ідентифікатор конференції: 810 4935 8154

Код доступу: kadet

 

 

20.03.2021 

https://us05web.zoom.us/j/87577591589...

Ідентифікатор конференції: 875 7759 1589

Код доступу: kadet

 

 


 

 

10 та 11 березня 2021 року в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України практичними психологоми кабінету екстреної психологічної допомоги «Телефон довіри»: ЗАЛОЗНОЮ Оксаною і КЛОЧКО Сніжаною були проведені заняття з ліцеїстами на тему: "Профілактика норкоманії серед молоді".

 

 

 

 


 

 

Україна довгі часи не мала державності, а отже, і державного гімну.

Волелюбний український народ є автором численних патріотичних пісень, які підносилися до рівня національних гімнів. Одним з них стала популярна у другій половині XIX ст. пісня-гімн "Ще не вмерла Україна". Основою для створення національного гімну став вірш, написаний у 1862 році видатним українським етнографом Павлом Чубинським. Музика була написана композитором Михайлом Вербицьким для вистави "Запорожці" і невдовзі набула великої популярності.

Але тільки після проголошення незалежності України у 1991 році музична редакція пісні "Ще не вмерла Україна" стала національним гімном.

До найбільших святинь будь-якого народу належить національний гімн – найвищий вияв його волелюбних прагнень, духовно-патріотичних устремлінь. Слова і музика гімну змушують кожного з нас підніматися при перших же акордах.

Колектив Державного ліцею – інтернату з посиленою військово – фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім .І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України вітає всіх з цим святом! Бажаємо розквіту в серці, тепла в душі та мирного неба над Україною!

 

 

 

 


 

 

09 березня 2021 року в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою  «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України практичним психологом кабінету екстреної психологічної допомоги «Телефон довіри»  БИЧЕНКО Тетяною було проведено заняття з ліцеїстами на тему: «Наркоманія - хвороба, а не безглузда звичка».

 

 

 

 


 

 

ТАРАС ШЕВЧЕНКО - центральна постать в українській літературі. Його творчість-абсолютно неповторне явище світової культури. Читаймо Шевченка, і не лише очима, а насамперед серцем, доростаймо до нього, що значить- і до себе, і до України. Це буде найдостойнішим пошануванням найвищого генія нашої землі.

 

 

 


 

 

5 березня в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" ім. І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України відбулися Урочистості до Міжнародного жіночого дня! Щастя вам, радості й удачі завжди і в усьому! Вітаємо зі святом жіночої краси і чарівності, весняного натхнення і світлої радості! Від щирого серця бажаємо постійного відчуття щастя, щоденної радості в душі, чарівних почуттів любові і ніжності та хорошого настрою! Зі святом!