Крути-сумна, але славетна сторінка нашого літопису. Ця назва стала символом українського відродження. У січні 1918 року саме сила національної ідеї покликала молодь і студентство столиці новонародженої УНР стати на захист рідної країни.

Подвиг і самопожертва цих юнаків- дороговказ всім наступним поколінням.

Тільки пам’ятаючи минуле, ми будемо мати гідне і надійне майбутнє...

 

 


 

Колектив Державного ліцею – інтернату з посиленою військово – фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України приєднується до вшанування Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, визначеного Резолюцією Генеральної асамблеї ООН від 2005 року.

Зберігаючи пам'ять про нього, ми прагнемо до того, щоб світ ніколи більше не допустив повторення цієї жахливої сторінки історії.

Ми пам’ятаємо! Ми не забудемо! Ми не повторимо!

 

 

 


 

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу.

Для більш поглибленого вивчення історії України учнями, в холі Ліцею представлена література, яка підтверджує прагнення українського народу з давніх-давен до волі, свободи та незалежності, а на платформі Teams ліцеїсти змогли онлайн переглянути документальний фільм «День Соборності».

 

 


 

Ліцеїсти ІІІ роти Зібров Нікіта, Острівний Назар - є членами Сумської команди з креативної олімпіади. Команда активно готується до змагань.