З нагоди Дня Святого Миколая ліцеїстів привітали солодкими подарунками.

 

 

 

 


 

 

Вже шостий рік поспіль ліцеїсти Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка ДПСУ беруть участь у надзвичайно цікавій та важливій глобальній ініціативі — #Година Коду, мета якої — популяризація серед школярів вивчення інформатики.

В цьому році у світі цей захід проходив з 9 по 15 грудня. Вчителі інформатики, 9 та 10 грудня провели #Годину Коду для першої та другої рот.  

Вправи спроектовані таким чином, що ознайомлення з основними алгоритмічними конструкціями відбувається у близькому до ігрового режимі протягом 1 години з використанням візуального середовища Blockly. Всі блоки візуального середовища можна переглянути в режимі коду, що нагадує команди мови Java Script.

Спасибі організаторам за великий вибір сервісів і програм , що дає можливість кожному спробувати себе в ролі програміста. Чекаємо наступних зустрічей! #годинакоду #hourofcode2020 #code.

 

 

 

 

 


 

 

 

17 грудня 2020 року помічник голови Зарічного районного суду м. Суми Юлія Хілько провела заняття для ліцеїстів 53 взводу Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України. Ліцеїсти більше дізнатися про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх, про роботу суду. Послухали приклади реальних історій з судової практики щодо вчинення злочинів неповнолітніми особами. Мали змогу задати питання.

 

 


 

 

 


 

 

Відповідно до річного плану Державного ліцею–інтернату з посиленою військово–фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України на 2020–2021навчальний рік проводився тиждень предмета «Захист України». В межах проведення предметного тижня з ліцеїстами  проводились змагання та конкурси з наступних видів:

– проходження урочистим маршем та з піснею у складі взводів з розділу «Стройова підготовка»;

– виконання нормативу «Одягання протигазу» з розділу «Основи цивільного захисту»;

– виконання нормативів «Неповне розбирання АКС-74» та «Складання АКС-74 після неповного розбирання» з розділу «Вогнева підготовка»;

– написання тесту з теоретичних питань Статуту внутрішньої служби ЗСУ з розділу «Статути ЗС України»;

– виконання початкової вправи зі стрільби з пневматичної гвинтівки з розділу «Вогнева підготовка»;

– конкурс на кращий Бойовий аркуш.

 

В результаті проведення заходів тижня, місця розподілились:

 

І. Серед взводів Ліцею:

1  місце  – 21, 22 взвод;

2  місце  – 24 взвод;

3  місце  – 32 взвод;

4  місце  – 31,34 взвод;

5  місце  – 23 взвод;

6  місце  – 36 взвод;

7  місце  – 12, 52,53 взвод;

8  місце  – 51 взвод;

9  місце  – 13,33 взвод;

10 місце – 11 взвод;

11 місце – 35 взвод.

 

ІІ. Серед рот:

1 місце – 2 рота;

2 місце – 3 рота;

3 місце – 5 рота;

4 місце – 1 рота.

 

Кращі результати в Кадетському корпусі отримали:

 

ІІ. Проведення тесту з теоретичних питань курсу «Захист України»:

1 місце – 21, 33 взвод;

2 місце – 22 взвод;

3 місце – 36 взвод;

4  місце  – 23, 24 взвод;

5  місце  – 12, 34 взвод;

6  місце  – 32, 51 взвод;

7  місце  – 52 взвод;

8  місце  – 31 взвод;

9  місце  – 11, 13 взвод;

10 місце – 53 взвод;

11 місце – 35 взвод.

 

Серед рот:

1 місце – 2 рота (2,75);

2 місце – 3 рота (5,66);

3 місце – 1,5 рота (7,66).

 

Індивідуальна першість. 

 

В Ліцеї:

1 місце - віце-старшина ЛУГОВИЙ Микита 22 взвод, 11 балів, 07хв 29с

2 місце - ліцеїст СУГЛОБОВ Микита 23 взвод, 10 балів, 05хв 07с

3 місце - ліцеїст СУХИЙ Олександр 36 взвод, 10 балів, 05хв 28с

4 місце – ліцеїст ІВАНОВ Ігор 21 взвод, 10 балів, 08хв 21с

5 місце – ліцеїст ЙОЛКІН Роман 34 взвод, 10 балів, 09хв 05с

 

Призові місця в ротах:

1рота: 1 місце - ліцеїст ШИЯНЬ Костянтин 12 взвод, 8 балів

            2 місце – ліцеїст РАМЕНСЬКИЙ Алфей 12 взвод, 7 балів

            3 місце – ліцеїст СТРОКОЛІС Арсентій 11 взвод, 6 балів

                             ліцеїст БУБЛІЙ Андрій 12 взвод, 6 балів.

 

2 рота: 1 місце – ліцеїст ЛУГОВИЙ Микита 22 взвод, 11 балів

             2 місце – ліцеїст СУГЛОБОВ Микита 23 взвод, 10 балів

             3 місце – ліцеїст ІВАНОВ Ігор 21 взвод, 10 балів

 

3 рота: 1 місце – ліцеїст СУХИЙ Олександр 36 взвод, 10 балів

             2 місце – ліцеїст ЙОЛКІН Роман 34 взвод, 10 балів            

             3 місце – ліцеїст КАПІТОНЕНКО Нікіта 32 взвод, 10 балів

 

5 рота: 1 місце – ліцеїст СТЕПАНЕНКО Володимир 52 взвод, 9 балів, 16хв 55с

             2 місце – ліцеїст КОЖУШКО Максим 51 взвод, 9 балів, 17хв 09с            

             3 місце – ліцеїст СУКОВ Микола 53 взвод, 7 балів

 

 

 

 

 

 


 

 

 

12 грудня 2020 року під час проведення у Ліцеї Тижня права відбулося заняття за участі курсантів і викладачів Сумської філії ХНУВС. Ліцеїсти 3 роти змагалися у правовій вікторини та дізналися більше про світ юридичних професій.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

З нагоди вшанування Міжнародного дня захисту прав людини та відповідно до плану Тижня права з 7 по 11 грудня в бібліотеці Ліцею діяла виставка  на тему: "Право у нашому житті".

Ліцеїсти мали змогу познайомитися з новинками правової літератури, поглибити свої знання з теорії права, знайти на сторінках книг відповіді на правові питання.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Відповідно до плану з 7 по 11 грудня в Ліцеї пройшов Тиждень права. Ліцеїсти 5 роти змагалися за перемогу у правовому брейн-рингу, застосували свої знання з теми права людини і права дитини на практиці.

 

 

 

 

 


 

 

 

В Ліцеї відкрили виставку "Історія українського війська". Ліцеїсти з задоволенням ознайомилися із експозицією.

 

 

 

 

 


 

 

 

10 грудня 2020 року відповідно плану Тижня права у Ліцеї відбулося нагородження переможців конкурсу малюнків на тему: "Права людини та права дитини". Перше місце зайняла робота ліцеїста 5 роти Сукова Миколи.

 

 

 

 


 

 

10 грудня 2020 року до Міжнародного дня захисту прав людини та у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» співробітники патрульної поліції України в Сумській області продовжили цикл просвітницьких та профілактичних занять з питань протидії та запобіганню проявам насильства. Ліцеїсти мали змогу підвищити рівень знань про свої права, дізнатися до яких наслідків  може призвести домашне насильство та булінг, задати питання, згадати телефони гарячих ліній, за якими вони зможуть отримати допомогу.

 

 

 

 

 

 


 

 

9 грудня 2020 року до Міжнародного дня боротьби з корупцією та у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Сумському прикордонному загоні проведено профілактичні заняття з протидії корупції та запобіганню насильства, в яких прийняли участь офіцери Ліцею. Учасники заходу мали змогу підвищити рівень знань протидії корупції, про свої права, дізнатися про кримінальну, адміністративну та дисциплінарну відповідальність за корупцію.

 

 

 

 

 

 


 

 

Антикорупційний бюлетень 2020 - завантажити.

 

 

 

 

 


 

 

 

08 грудня 2020 року суддя Зарічного районного суду м. Суми Микола Шершак провів онлайн лекцію для ліцеїстів Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України. Тема зустрічі: «Відповідальність неповнолітніх».

Нажаль серед підлітків є поширеною думка, що за їх правопорушення відповідають батьки і вони не будуть покарані, так як не досягли повноліття. Але, насправді, це твердження є помилковим. Законодавством передбачено конкретні випадки, коли юридична відповідальність неповнолітніх починається з 16 років, а за вчинення деяких кримінальних правопорушень і з 14 років.

З метою покращення обізнаності учнів, суддя розповів їм про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх. Пояснив з якого віку дитину, що вчинила правопорушення, можуть притягнути до відповідальності, та за які вчинки.
Приклади реальних історій з судової практики щодо вчинення злочинів неповнолітніми особами вразили слухачів. Дітям було над чим замислитися та зробити відповідні висновки, звернути увагу на свою поведінку.

А на завершення зустрічі доповідач порадив учням добре навчатися та не порушувати закони. На поставлені питання ліцеїсти отримали відповіді.

Учні подякували за цікаву та змістовну лекцію. 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Колектив Державного ліцею інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Кадетський корпус імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України Вітає з Днем Збройних Сил України! 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

3 грудня 2020 року у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" у Державному ліцеї інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України розпочато цикл зустрічей з представниками патрульної поліції України в Сумській області. Під час заняття ліцеїсти 3 роти дізналися про види насильства, зокрема, про булінг та про форми юридичної відповідальності за нього, мали змогу завдяки командій роботі в малих групах та через інтерактивні ігри закріпити свої знання.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 


 

 

 

З нагоди Дня Святого Миколая ліцеїстів привітали солодкими подарунками.

 

 

 

 


 

 

Вже шостий рік поспіль ліцеїсти Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка ДПСУ беруть участь у надзвичайно цікавій та важливій глобальній ініціативі — #Година Коду, мета якої — популяризація серед школярів вивчення інформатики.

В цьому році у світі цей захід проходив з 9 по 15 грудня. Вчителі інформатики, 9 та 10 грудня провели #Годину Коду для першої та другої рот.  

Вправи спроектовані таким чином, що ознайомлення з основними алгоритмічними конструкціями відбувається у близькому до ігрового режимі протягом 1 години з використанням візуального середовища Blockly. Всі блоки візуального середовища можна переглянути в режимі коду, що нагадує команди мови Java Script.

Спасибі організаторам за великий вибір сервісів і програм , що дає можливість кожному спробувати себе в ролі програміста. Чекаємо наступних зустрічей! #годинакоду #hourofcode2020 #code.

 

 

 

 

 


 

 

 

17 грудня 2020 року помічник голови Зарічного районного суду м. Суми Юлія Хілько провела заняття для ліцеїстів 53 взводу Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України. Ліцеїсти більше дізнатися про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх, про роботу суду. Послухали приклади реальних історій з судової практики щодо вчинення злочинів неповнолітніми особами. Мали змогу задати питання.

 

 


 

 

 


 

 

Відповідно до річного плану Державного ліцею–інтернату з посиленою військово–фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України на 2020–2021навчальний рік проводився тиждень предмета «Захист України». В межах проведення предметного тижня з ліцеїстами  проводились змагання та конкурси з наступних видів:

– проходження урочистим маршем та з піснею у складі взводів з розділу «Стройова підготовка»;

– виконання нормативу «Одягання протигазу» з розділу «Основи цивільного захисту»;

– виконання нормативів «Неповне розбирання АКС-74» та «Складання АКС-74 після неповного розбирання» з розділу «Вогнева підготовка»;

– написання тесту з теоретичних питань Статуту внутрішньої служби ЗСУ з розділу «Статути ЗС України»;

– виконання початкової вправи зі стрільби з пневматичної гвинтівки з розділу «Вогнева підготовка»;

– конкурс на кращий Бойовий аркуш.

 

В результаті проведення заходів тижня, місця розподілились:

 

І. Серед взводів Ліцею:

1  місце  – 21, 22 взвод;

2  місце  – 24 взвод;

3  місце  – 32 взвод;

4  місце  – 31,34 взвод;

5  місце  – 23 взвод;

6  місце  – 36 взвод;

7  місце  – 12, 52,53 взвод;

8  місце  – 51 взвод;

9  місце  – 13,33 взвод;

10 місце – 11 взвод;

11 місце – 35 взвод.

 

ІІ. Серед рот:

1 місце – 2 рота;

2 місце – 3 рота;

3 місце – 5 рота;

4 місце – 1 рота.

 

Кращі результати в Кадетському корпусі отримали:

 

ІІ. Проведення тесту з теоретичних питань курсу «Захист України»:

1 місце – 21, 33 взвод;

2 місце – 22 взвод;

3 місце – 36 взвод;

4  місце  – 23, 24 взвод;

5  місце  – 12, 34 взвод;

6  місце  – 32, 51 взвод;

7  місце  – 52 взвод;

8  місце  – 31 взвод;

9  місце  – 11, 13 взвод;

10 місце – 53 взвод;

11 місце – 35 взвод.

 

Серед рот:

1 місце – 2 рота (2,75);

2 місце – 3 рота (5,66);

3 місце – 1,5 рота (7,66).

 

Індивідуальна першість. 

 

В Ліцеї:

1 місце - віце-старшина ЛУГОВИЙ Микита 22 взвод, 11 балів, 07хв 29с

2 місце - ліцеїст СУГЛОБОВ Микита 23 взвод, 10 балів, 05хв 07с

3 місце - ліцеїст СУХИЙ Олександр 36 взвод, 10 балів, 05хв 28с

4 місце – ліцеїст ІВАНОВ Ігор 21 взвод, 10 балів, 08хв 21с

5 місце – ліцеїст ЙОЛКІН Роман 34 взвод, 10 балів, 09хв 05с

 

Призові місця в ротах:

1рота: 1 місце - ліцеїст ШИЯНЬ Костянтин 12 взвод, 8 балів

            2 місце – ліцеїст РАМЕНСЬКИЙ Алфей 12 взвод, 7 балів

            3 місце – ліцеїст СТРОКОЛІС Арсентій 11 взвод, 6 балів

                             ліцеїст БУБЛІЙ Андрій 12 взвод, 6 балів.

 

2 рота: 1 місце – ліцеїст ЛУГОВИЙ Микита 22 взвод, 11 балів

             2 місце – ліцеїст СУГЛОБОВ Микита 23 взвод, 10 балів

             3 місце – ліцеїст ІВАНОВ Ігор 21 взвод, 10 балів

 

3 рота: 1 місце – ліцеїст СУХИЙ Олександр 36 взвод, 10 балів

             2 місце – ліцеїст ЙОЛКІН Роман 34 взвод, 10 балів            

             3 місце – ліцеїст КАПІТОНЕНКО Нікіта 32 взвод, 10 балів

 

5 рота: 1 місце – ліцеїст СТЕПАНЕНКО Володимир 52 взвод, 9 балів, 16хв 55с

             2 місце – ліцеїст КОЖУШКО Максим 51 взвод, 9 балів, 17хв 09с            

             3 місце – ліцеїст СУКОВ Микола 53 взвод, 7 балів

 

 

 

 

 

 


 

 

 

12 грудня 2020 року під час проведення у Ліцеї Тижня права відбулося заняття за участі курсантів і викладачів Сумської філії ХНУВС. Ліцеїсти 3 роти змагалися у правовій вікторини та дізналися більше про світ юридичних професій.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

З нагоди вшанування Міжнародного дня захисту прав людини та відповідно до плану Тижня права з 7 по 11 грудня в бібліотеці Ліцею діяла виставка  на тему: "Право у нашому житті".

Ліцеїсти мали змогу познайомитися з новинками правової літератури, поглибити свої знання з теорії права, знайти на сторінках книг відповіді на правові питання.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Відповідно до плану з 7 по 11 грудня в Ліцеї пройшов Тиждень права. Ліцеїсти 5 роти змагалися за перемогу у правовому брейн-рингу, застосували свої знання з теми права людини і права дитини на практиці.

 

 

 

 

 


 

 

 

В Ліцеї відкрили виставку "Історія українського війська". Ліцеїсти з задоволенням ознайомилися із експозицією.

 

 

 

 

 


 

 

 

10 грудня 2020 року відповідно плану Тижня права у Ліцеї відбулося нагородження переможців конкурсу малюнків на тему: "Права людини та права дитини". Перше місце зайняла робота ліцеїста 5 роти Сукова Миколи.

 

 

 

 


 

 

10 грудня 2020 року до Міжнародного дня захисту прав людини та у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» співробітники патрульної поліції України в Сумській області продовжили цикл просвітницьких та профілактичних занять з питань протидії та запобіганню проявам насильства. Ліцеїсти мали змогу підвищити рівень знань про свої права, дізнатися до яких наслідків  може призвести домашне насильство та булінг, задати питання, згадати телефони гарячих ліній, за якими вони зможуть отримати допомогу.

 

 

 

 

 

 


 

 

9 грудня 2020 року до Міжнародного дня боротьби з корупцією та у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Сумському прикордонному загоні проведено профілактичні заняття з протидії корупції та запобіганню насильства, в яких прийняли участь офіцери Ліцею. Учасники заходу мали змогу підвищити рівень знань протидії корупції, про свої права, дізнатися про кримінальну, адміністративну та дисциплінарну відповідальність за корупцію.

 

 

 

 

 

 


 

 

Антикорупційний бюлетень 2020 - завантажити.

 

 

 

 

 


 

 

 

08 грудня 2020 року суддя Зарічного районного суду м. Суми Микола Шершак провів онлайн лекцію для ліцеїстів Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України. Тема зустрічі: «Відповідальність неповнолітніх».

Нажаль серед підлітків є поширеною думка, що за їх правопорушення відповідають батьки і вони не будуть покарані, так як не досягли повноліття. Але, насправді, це твердження є помилковим. Законодавством передбачено конкретні випадки, коли юридична відповідальність неповнолітніх починається з 16 років, а за вчинення деяких кримінальних правопорушень і з 14 років.

З метою покращення обізнаності учнів, суддя розповів їм про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх. Пояснив з якого віку дитину, що вчинила правопорушення, можуть притягнути до відповідальності, та за які вчинки.
Приклади реальних історій з судової практики щодо вчинення злочинів неповнолітніми особами вразили слухачів. Дітям було над чим замислитися та зробити відповідні висновки, звернути увагу на свою поведінку.

А на завершення зустрічі доповідач порадив учням добре навчатися та не порушувати закони. На поставлені питання ліцеїсти отримали відповіді.

Учні подякували за цікаву та змістовну лекцію. 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Колектив Державного ліцею інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Кадетський корпус імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України Вітає з Днем Збройних Сил України! 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

3 грудня 2020 року у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" у Державному ліцеї інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України розпочато цикл зустрічей з представниками патрульної поліції України в Сумській області. Під час заняття ліцеїсти 3 роти дізналися про види насильства, зокрема, про булінг та про форми юридичної відповідальності за нього, мали змогу завдяки командій роботі в малих групах та через інтерактивні ігри закріпити свої знання.