Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Міністерство освіти і науки України рекомендує організувати та провести в закладах освіти навчальні заняття, лекції, вебінари, круглі столи та інші заходи з урахуванням умов карантину. Відповідний лист було надіслано департаментам (управлінням) освіти та науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.

Під час підготовки до уроку рекомендується скористатись матеріалами, які було підготовлено та адаптовано у межах проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні»:

1. Відеоролик «Розкажи дорослому, якому довіряєш» щодо попередження сексуального насильства щодо дітей у колі довіри; https://vimeo.com/292080839

2. Буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді https://rm.coe.int/leam-about-your-rights-in-a.../1680a052c2

3. Відеоролик «Почни говорити» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань у спорті https://vimeo.com/477933967

4. Серія із 6-ти навчальних відеоуроків для батьків та дорослих, які працюють з дітьми та для дітей «Батьківство в епоху цифрових технологій»:

• Захист дітей онлайн; https://vimeo.com/464178591

• Сексуальний шантаж; https://vimeo.com/464179613

• Секстинг; https://vimeo.com/464177511

• Секс-чатинг; https://vimeo.com/464176

• Грумінг; https://vimeo.com/46418153

• Зображення сексуального характеру, що використовуються для помсти. https://vimeo.com/464180697

Усі матеріали Проєкту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні», доступні на сайті Офісу Ради Європи https://www.coe.int/.../combating-violence-against..., які можуть використовуватися педагогічними працівниками, соціальними педагогами, практичними психологами під час проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо запобігання насильства.

Також МОН спільно з Громадською спілкою «А21 Україна» з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» пропонує до перегляду вебінар https://www.youtube.com/watch?v=xhBbzN6l-Ew&t=510s для педагогічних працівників щодо протидії торгівлі людьми, який допоможе провести навчальні заняття (уроки) з дітьми щодо протидії торгівлі людьми та ознайомитися з інформаційними матеріалами https://drive.google.com/.../14BXXg4DvyD9hP7zgBebR92sFC6g... до таких занять (уроків).

 

 

 


 

 

Ліцеїсти 4 та 3 курсів Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України взяли участь ОНЛАЙН в Дні відкритих дверей Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, що відбулися 21 листопада 2020 року. Дякуємо Національний академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за організацію заходу, цікавий і ґрунтовний матеріал.

 

 

 

 

 


 

 

 

21 листопада, ми згадуємо доленосну для нашої держави подію - Революцію Гідності з метою віддання належної шани мужності усім учасникам Майдану, їх безмежній любові до рідного народу та прагнення жити у державі, де поважаються людська гідність, свобода слова та віросповідання. Колектив Ліцею Державної прикордонної служби України  робить свій посильний внесок у збереження пам’яті про Майдан, експонуючи  літературу, присвячену тим історичним подіям, та беручи участь у міських заходах з покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

УВАГА АНОНС!

 

Запрошуємо на День відкритих дверей Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, що відбудеться 21 листопада 2020 року з 10:00 у форматі ОНЛАЙН.

 

У зв’язку з карантинними обмеженнями та складною епідемічною ситуацією в Україні ми вирішили провести цей захід у такому форматі. Протягом трансляції основну увагу плануємо приділити ВСТУПНІЙ КАМПАНІЇ 2021 РОКУ.

 

Основна пряма трансляція проводитиметься на офіційному Youtube-каналі академії – https://www.youtube.com/channel/UCIfd68b-d14QmdFBBF4npaA

 

Супутні трансляції та відеозапис заходу можна буде переглянути:

 

на офіційному сайті Національної академії за посиланням –

 

https://nadpsu.edu.ua/ , а також на офіційних сторінках навчального закладу –

 

у Фейсбук - https://www.facebook.com/nadpsu/

 

в Інстаграм - https://www.instagram.com/nadpsu/

 

Якщо у вас є запитання щодо самого заходу, або питання, відповіді на які ви б хотіли почути під час прямої трансляції – задавайте їх у коментарях, чи у месенджерах за номером телефону +380972515114.

 

 


 

 

 

 


 

 

Джерелом сили, краси й мудрості є українська мова. Вона спроможна зробить нас сильними й успішними, тому треба використовувати цей могутній ресурс і незрівняний дар.

Надійним помічником на шляху здобуття знань з української мови стане запропонована бібліотекою Ліцею Державної прикордонної служби України література до Дня української писемності та мови.

Одже, ВИВЧАЙМО українську мову, ЛЮБІМО її, ПЛЕКАЙМО! Нехай ЄДНАЄ вона нас у рідній державі й у всьому світі!

Також в День української писемності та мови  ліцеїсти писали он-лайн диктант.