В День пам'яті захисників України особовий склад Ліцею вшанував пам'ять Всеукраїнською хвилиною мовчання.  Поклали квіти до пам'ятників загиблих воїнів. Ліцеїсти взяли участь в марафоні присвяченому Дню вшанування пам'яті захисників України.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

27 серпня 2020 року  у  Державному ліцеї-інтернаті  з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус»  імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України відбулися «Підведення підсумків за 2019-20 навчальний рік та постановка завдань на новий навчальний рік». 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

26 серпня 2020 року Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус»  імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України прийняв участь в Обласній серпневій конференції педагогічних працівників Сумської області «Освітнє середовище-простір грамотного розвитку нового покоління».

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

Усюди є небо і зорі скрізь сяють,

 

І квіти усюди ростуть…

 

Та тільки одну Батьківщину ми маєм: її Україною звуть.

 

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у холі Ліцею розгорнуто книжкову експозицію «Процвітання тобі, Україно!». Виставка знайомить користувачів з становленням нашої держави від її початку до сьогодення. Нехай свято Незалежності принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

25 липня 2020р. вихованці Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім.І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України взяли активну участь у відкритому мультиспортивному просторі в рамках всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Не лінуйся! Рухайся!».

 
Навіть на канікулах ліцеїсти не засиджуються вдома, а ведуть активне здорове життя.

 

 

 

 

 


 

 

Велике та хвилююче свято відбулося 10 липня 2020 року в Державному   ліцеї – інтернаті з посиленою військово – фізичною підготовкою “Кадетський корпус” ім. І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України.  121 юнак, який 4 роки тому  вступив до Сумського  Кадетського корпусу – отримав свідоцтва про його закінчення.  Свято проходило зі сльозами на очах, бо довгим та важким був шлях до здійснення цієї мрії.  

Вперше завітав до Ліцею Голова Сумської Обласної Державної Адміністрації  РОМАН ГРИЩЕНКО. Привітали ліцеїстів перший заступник Сумського міського голови  ВОЛОДИМИР ВОЙТЕНКО, голова комісії СОР з питань бюджету, соціально – економічного розвитку та інвестиційної політики МИКОЛА БЕРЕЗІН. Заступник директора департаменту – начальник управління професійної підготовки та організації освітньої діяльності ДПСУ полковник ОЛЕГ ФІГУРА та голова СОДА РОМАН ГРИЩЕНКО вручили похвальні листи та медалі відмінникам навчання – Євгенію Разуваєву та Богдану Салівону.  Батьківський комітет випускної роти отримав Подяки начальника Ліцею, а керівний склад роти –Почесні  грамоти та Подяки Голови ДПСУ.

 Затамувавши подих, всі присутні вдивлялись  у кожний рух випускників під час ритуалу прощання з прапором Ліцею.  

Карантинні заходи, безперечно, наклали свій негативний відбиток на урочистості – батьки та вчителі не змогли бути присутні на заході, але ми маємо великі сподівання на те, що це ознака того що ми ще зустрінемось усі разом!

З першим кроком в доросле життя, дорогі випускники! Хай ваш шлях буде рівним! Щасливої дороги!

 

 

 

 

 

 


 

 

 

10 липня 2020 року о 09.00 в Ліцеї відбудеться урочистий захід з нагоди випуску ліцеїстів 2020 року.

На виконання вимог карантину і обмежень даний захід буде проведено в закритому форматі.

Колектив Ліцею звертається до батьків випускників віднестися до такої ситуації з розумінням.

 

З повагою колектив Ліцею.

 

 

 

 


 

 

28 червня  2020 року  ліцеїсти Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України взяли участь в урочистих заходах міста Суми до Дня Конституції  України.

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

Сьогодні 23 червня 2020 року до Ліцею завітали учасники навколосвітньої подорожі батько й син Андрії Закутні. Учасники делегації розповіли, що навколосвітній автопробіг «Подаруй надію» стартував 1 червня з Мукачева. Усього в списку мандрівників - 65 країн на 5 континентах.

 

Головна мета мандрівки навколо земної кулі - зібрати кошти для будівництва у Закарпатті реабілітаційного центру для дітей-інвалідів. Мінімальна сума для здійснення проекту - сто мільйонів гривень.

 

Кажуть, що окрім благородної місії зі збору коштів для реабілітаційного центру, планують більше інформувати світ про нашу унікальну Україну.

 

В Ліцеї мандрівники ознайомились з навчально-матеріальної базою, умовами проживання ліцеїстів та зробили пам'ятні світлини.

 

 

 

 

 


 

 

Дорогі медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній - людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх, і вдень і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та і порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній. Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров’я та сил. Дякуємо Вам за все, ангели-охоронці в білих халатах!

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Колектив Ліцею вітає чоловіків з Днем батька!

Бажаємо Вам міцного здоров‘я, мужності, незламної сили, віри в своїх дітей і завжди бути прикладом для них!

Мирного неба над Україною!

 

 


 

 

16 червня 2020 рожу в Ліцеї в офіційній обстановці за участю почесних гостей від «Всеукраїнської асоціації «Кадетська співдружність» - президента асоціації Солодкого Романа і виконавчого директора Смушкова Ігоря було проведене нагородження кращих ліцеїстів З роти за підсумками навчання, які отримали базову середню освіту з відзнакою.

Начальник Ліцею генерал-майор Свідлов Юрій вручив подяки і пам’ятні сувеніри ліцеїстам, а саме: ст.ліцеїсту Сергієнку Єгору, ст.ліцеїсту Марченку Олександру, віце-сержанту Тумановському Олегу, також відзначив батьків ліцеїстів - відмінників; і за активну участь у житті ліцею було нагороджено «подякою» представників батьківського комітету 3 роти — Кузякову Лідію, Ковбасу Олену і Сарахман Ольгу.