За традицією в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г Харитоненка Державної прикордонної служби України на передодні Свята 8 березня привітали жінок.

 

 

 

 

 


 

 

 

03 березня 2020 р. ліцеїсти Державного  ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою ,,Кадетський корпус" імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України взяли активну участь у Xl Всеукраїнській українознавчій грі ,,Соняшник", яка проводиться з метою формування зацікавленості українською мовою та літературою, популяризації та поглиблення знань з рідної мови та літератури.

Бажаємо успіхів, панове ліцеїсти!!!

 

 

 

 

 


 

 

3 березня 2020 року у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України відбувся турнір знавців української мови і літератури. Участь взяли збірні команди ліцеїстів 5 роти. У невимушеній ігровій формі ліцеїсти показували знання з української мови, літератури, історії українського козацтва, розвивали мислення, мовлення, пам’ять, увагу. На турнірі панувала атмосфера чесного суперництва, жаги до перемоги. 

 

 

 

 

 


 

 

 

3 березня 2020року в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетській корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України пройшов позакласний захід з хімії. У хімічному турнірі «Знавці хімії» змагалися команди ліцеїстів 2 роти. Серед завдань турніру особливу увагу було приділено українським вченим-хімікам, які внесли вагомий внесок в розвиток цієї науки, а також межпредметними зв’язкам з іншими предметами. Ліцеїсти показали свої вміння працювати в команді, логічне мислення та знання з хімії.