Як завжди, за традицією в Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною  ідготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України в останню суботу лютого відбувся День відкритих дверей. Під час заходу відбулась зустріч батьків та дітей, майбутніх абітурієнтів з керівництвом, офіцерами, вчителями та вихователями освітнього закладу. Була надана інформація щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей, як підготуватися до вступу. Показ відео про життя ліцеїстів, виступи колективів «Кадет», «Каданс» та спортивного колективу з панкратіону, підняли настрій всіх присутніх на цьому важливому щорічному заході.

 

 

 

 


 

 

 

 

Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою

«Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України

 

 

ОГОЛОШУЄ НАБІР У 2020 РОЦІ

 

 

Якщо Ви сильна духом молода людина, прагнете самовдосконалення, впевнені у собі, готові розпочати самостійне життя – то ця інформація для ВАС!

 

 

29 лютого 2020 року об 10.00

 

 

 

в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України відбудеться «День відкритих дверей» всіх бажаючих запрошуємо відвідати навчальний заклад!

 

                                                                                        

 

 

Наша адреса: 40021, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 165

Телефони: (0542) 79-80-05, тел./факс 79-80-04;

 

http://www.kadetka.sumy.uae-mailkadetka.sumy@gmail.com

 

 


 

 

Учителі Ліцею постійно займаються науковою діяльністю. Кращі наукові роботи друкуються в науково-методичних журналах. Остання публікація «Медіакомпетентність як складова професіограми сучасного вчителя» належить учителю хімії Смоляніновій Олені, яка надрукована в науково-методичному журналі «Простір» видавництва КЗ Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

 

 

 


 

 

 

26 лютого 2020 року відбулася зустріч голови Зарічного районного суду м. Суми Шелєхової Ганни Валеріївни з ліцеїстами 3 роти.

Під час зустрічі ліцеїсти дізналися про ті завдання, які покладені на судову гілку влади, про структуру судів та функції суддів, про те, як організовуються і проводяться судові засідання, хто у них приймає участь, які права мають сторони та як ухвалюються рішення. Отримали відповіді на питання, хто і як може стати суддею.

 

 

 

 


 

 

З 24.02 по 28.02 був проведений тиждень англійської мови, протягом якого відбулися наступні заходи: інтелектуальна гра «Найрозумніший» з ліцеїстами 22 взводу (учитель Веремеева Олена); урок-вікторина «Цікава англійська», проведений вчителем Волковою Світланою з ліцеїстами 34 взводу; проектна робота на тему «Правила поведінки під час стихійних лих» в 23 взводі (учитель Чередніченко Юлія); урок-турнір «Музика навколо нас», проведений у 51 взводі, вчителями Волковою Світланою та Шалімовою Тетяною.

 

 

 

 

 


 

 

 

19-20 лютого 2020 року учителі інформатики для ліцеїстів І роти провели урок-консультацію про особливості проведення ЗНО-2020. Ліцеїсти ознайомилися з порядком реєстрації на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, відповідно до методичних рекомендацій ХРЦОЯО розгадали кросворд, отримавши ключове слово «успішність». #УСПІШНІСТЬ

 

 

 

 


 

 

11 лютого 2020 року відзначався День Безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». На уроках інформатики 18-19 лютого ліцеїсти 3 роти систематизували правила безпечного, відповідального і позитивного використання глобальної мережі, використавши програму Microsoft PowerPoint.

 

 

 

 


 

 

18-19 лютого 2020 року в Сумському Державному університеті проводився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-запису науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук України. Ліцеїсти Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України взяли активну участь, ліцеїст ЛЕВШЕНКО Ілля, старший ліцеїст САЛИВОН Богдан  посів ІІІ місце.

 

 

 

 


 

 

17 лютого 2020 року в  Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України проведено «Урок мужності по вшануванню пам`яті Героя України прикордонника В’ячеслава Семенова», та у клубі Ліцею показано документальний фільм «Перехрестя Балу».

 

 

 

 


 

 

Колектив Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України щиро вітає учасника звільнення Сумщини від німецько-фашистських загарбників - полковника у відставці ЧЕРНОБАЄВА Афанасія Михайловича з 95-річчям з дня народження і бажають йому міцного здоров’я і довгих років життя!

 

 

 

 


 

 

В рамках заходів військово-патріотичного виховання молоді 15 лютого 2020 року в «День вшанування учасників бойових дій на території інших держав» ліцеїсти Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка брали участь в Урочистих заходах до Дня  вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У заході взяли участь воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій в Афганістані, представники виконавчих органів ради, установ, організацій, навчальних закладів.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

05-07.02.20р. в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України пройшли виїзні курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників навчального закладу.

 

Педагоги Ліцею під керівництвом групи працівників кафедри психології  Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти в складі:

 

Вознюк Алли Вікторівни, завідувачки кафедри, доктора психологічних наук, доцента, наукового кореспондента лабораторії організаційної та соціальної психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, члена Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці; 

Кулик Наталії Андріївни та Гільової Лариси Леонідівни, старших викладачів;

Василеги Ольги Юріївни, викладача

 

впродовж трьох днів вивчали проблеми особистісно-професійної компетентності педагога в умовах нової української школи. Заняття викликали велику зацікавленість та поповнили педагогічну скарбничку її учасників.